salıncak

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
kızlar merhaba
emirhan uyanıkken anakucağında oturuyor ve uykuya orada dalmak istiyor.ama yavaş yavaş sığmamaya başladı.Hatta ona o kadar alıştı ki hergün işyerime götürüp getiriyorum anakucağını da.Merakım şu fisher price'ın veya chicconun salıncaklarını gördüm çok hoşuma gitti.Aranızda kullanan var mı?Tavsiye eder misiniz? Yoksa gereksiz mi sizce?Ne dersiniz?sevgiler... naz.
:nazar:

bende bu sabah salıncak olayını int araştırdım...çünkü benimki uyanıkkrn hep kucakta durmak istiyor...çok yoruluyorum.bende almayı düşünüyorum.

aynen şekerim kucakta inan çok yoruyo.Bide çalışıyorum.acaba hangisini tercih etsek biraz uzun kullanabileceğimizi tercih etmeli.Chicco nun çok hoşuma gitti ana 9 kiloya kadar çekiyormuş.Şimdi emirhan 6 kilo kısa bir süre mi binebilir ki ona?

index.php

canım linkivermeye çalıştım ama beceremedimsenağlama
xxxxxxxxxxxxxx adresinde varanakucağı ve koltuğu başlığı altında fisher price'nin salıncağı.birtanesi 11.5 kg'ye kadar kullanılabiliyormuş..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben salıncak kullanıyorum benimki normal sırt ayarı 3 kademeli olan bi salıncak ve çok kullanışlı 15 kiloya kadar kullanılabiliyor inanılmaz rahat çok uzun uyuyo uyanıkken yarım oturtuyorom inanılmaz zevk alıyo ben tavsiye ederim

müzik çalmıyo heryerde 80 ama biz 45 e aldık eşim toptancısından almış ben müzüikli oyuncak taktım bebek mağalarında falan satılıyo eşim gelince nereden aldığını öğrenirim istersen

istoç ticaret merkezzinden almıştı aklıma geldi Chicco Polly Salıncak a benziyo ama biraz daha büyük olanını düşün banada 2 arkadaşım tavsiye etmişti

bizde salıncak aldık iremnaz a belki orda durur diye genelde 30 dakika kadar kalıyor oyuncaklarına bakıyor.bizimkide 2 kademeli üzerine dönencesini taktık bide parkyatagının ayıcıgından 2 tane taktık pek bi süslü oldu

ilk bindigi an :KK66:

biz fisher price'inkini kullanıyoruz canım,
otomatik kademeli sallanıyor ve istersen müzik çalıyor.
büyük kolaylık oluyor. ne zaman yemek yemeye başlasak bizimki uyanıyor ilgi istiyor.
yemek yerken, mutfakta işim olduğunda salıncağına bindiriyorum.
1 saat falan oyalıyor sonrada uyuyakalıyor.

X