Gebeliğe Hazırlık Salin İnfüzyon Sonografi sonrası gebelik elde eden var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kgm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
1.021
559
32
Merhaba arkadaşlar, bundan 1 sene kadar önce hsg çektirmiştim, tüplerim açıktı.. hormon değerlerim filan normaldi ve eşimde de ciddi bir sorun görülmemişti. Ancak bende tekrarlayan kimyasal gebelik oldu 3 ay üst üste.. geçen ay hiç birşey olmadı gecikmeden regl oldum. Doktorumda rahim de tutunmayı engelleyecek herhangi bir sorun mu var bakalım dedi ve sis dedikleri bu sulu ultrasonu yaptık cumartesi günü.. Orada da herşey yolunda çıktı, rahim kalınlığı rahim ağzı genişliği iyiydi ve polip miyom vs hiç bişey çıkmadı. Sadece şey dedi, rahim içini uyarmak için küçük bir dokunuş yaptım, orada bir repare olacağı için bi kaç gün lekelenmen olur dedi. Sizlerden bu tarz bi işlem yaptıran var mı ?

Genetik testler yapılmadı mı? Belki pıhtılaşma filan var? Histereskopi yapıldı bana kaybım yoktu ama çizik atıldı sonrasında doğal gebe kaldım. Pıhtılaşmam vardı iğnelerle de gebelik devam etti şükür.

Genetik testler yapılmadı mı? Belki pıhtılaşma filan var? Histereskopi yapıldı bana kaybım yoktu ama çizik atıldı sonrasında doğal gebe kaldım. Pıhtılaşmam vardı iğnelerle de gebelik devam etti şükür.
pıhtılaşma ile alakalı testler yapıldı, heterozigot bi gen çıkmıştı ciddi bir sorun değil ama yine de ovulasyon sonrası oksopar başlayalım dedi. bundan önceki aylar önlem amaçlı coraspin kullanmıştım. bana da çizik atıldı sanırım, bu ay neler olacak merakla bekliyorum. Henüz lekelenmem var zaten

pıhtılaşma ile alakalı testler yapıldı, heterozigot bi gen çıkmıştı ciddi bir sorun değil ama yine de ovulasyon sonrası oksopar başlayalım dedi. bundan önceki aylar önlem amaçlı coraspin kullanmıştım. bana da çizik atıldı sanırım, bu ay neler olacak merakla bekliyorum. Henüz lekelenmem var zaten
Hayırlq nasip olsun insallah.

X