Salgından dolayı tedaviye ara

Bu koşullar altında tedaviye devam ediyor musunuz?

• Evet daha önce başlamış olduğum tedaviye devam ediyorum

OY: 3 37,5%
  • Belki tedaviye başlayacağım

OY: 1 12,5%
  • Hayır şuan için salgından dolayı askıya aldım

OY: 4 50,0%

• Ankete Katılan
    8

Lotuscicegi1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
73
33
34
Merhaba arkadaşlar. Malum koronavirüs illetiyle mucadele halindeyiz. Bu dönem içerisinde tüp bebek ya da aşılama tedavisine başlayıp sürdürenler var mı? Eğer böyle bir tehdit altında olma durumu söz konusu olmasaydı bu ay aşılama yaptıracaktım ama sanırım tehdit tamamen ortadan kalkıncaya kadar askıya aldım. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Yeni başlayacak olanlar bence beklesinler benim cumartesi günü yumurta toplama var endişeliyim ilden ile geçiş yasağı olur vs. diye
Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Merhaba arkadaşlar. Malum koronavirüs illetiyle mucadele halindeyiz. Bu dönem içerisinde tüp bebek ya da aşılama tedavisine başlayıp sürdürenler var mı? Eğer böyle bir tehdit altında olma durumu söz konusu olmasaydı bu ay aşılama yaptıracaktım ama sanırım tehdit tamamen ortadan kalkıncaya kadar askıya aldım. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Aynen bende bu ay doktor arayışı nisan adetiylede tedaviye başlamayı düşünüyordum ama bıraktım şimdi herşeyi çünkü ne olacağımızı bilmiyorum

Ben amerikadayim, ve burda transferler iptal ediliyor, hamile kadinlara virusun etkileri bilinmedigi icin, anne adaylarini ve bebekleri korumak icin iptal ediyoruz diye email aldim. ben de zaten en uygun zamanda transfer olmasini istiyordum, su haliyle cok riskli olabilir. hamile kadinlar yaslilar ile beraber bagisikligi dusuk risk grubunda kabul ediliyor burda.

O kadar ön hazırlık yapmıştım malesef ertelendi.İçinde bulundupumuz duruma daa,kendi durumuma da çok üzgünüm.Tez zamanda feraha çıkmak ümidiyle🙏

X