Salavati FATİH okuyanlar neler yaşadınız lütfen yardımcı olun ki herkes faydalansın ve sizin vesilenizle başlayan insanlar olur☺️

selametle66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
1.378
2.225
SALAVATİ FATİH okuyanlar okuduktan sonra neler yaşadınız?
Karşıma çıktı ve araştırdım Allah'ım ne kadar faziletleri var imiş hayran kaldım.
Bunca zmaan hiç gormemisim ona yandım ben neler kaçırmışım Ya Rabbi

Bir SALAVATİ FATİH 120.000 salavata denk imiş..

Hatta okumak isteyenler bir başlık kuralım hergun 100 tane okuyalım lütfen
Birbrimizi teşvik etmiş oluruz
İnanın bu kadınlar kulübunun bana en büyük faydalarından biri dua yönünden Hamd olsun teşvik etti buradaki arkadaşlar saolsun.

Canım ben hiç okumadım. Fakat Tefriciyenin çok mucizelerini gördüm. Bir kuzenim boşanmıştı. Ona okuduk. 6 ay sonra çok kaliteli biriyle gönlünce evlilik yapmıştı. Ben 16 yaşında okumuştum 4444 e ulaşmadan iş hayirla sonuçlandı. Salavat-ı Fatih grubu kurarsan da katılırım INŞAALLAH

Canım Tefriciye yi geçen gün ilk defa hayatımda bir arkadaşın niyeti için 100 tane okudum ama çok çok zorlandım Açıkçası yaa ama evet çok duydum Tefriciye min tesirli olduğunu..

Canım ben kadınlar kulübundd çok olmadi üye olalı

Yani gurup kurmayı filan hiç bilmiyorum ki

Bilen biri olsa çok dha iyi olur.
Ya da şöyle yapalım grubu kuralım
Hergun okuyan yazsın 100 tane okudum diye ne dersin?

Canım Salavati FATİH faziletlerrini araştır ben okuyunca gerçekten çok çok şaşırdım ve hayran kaldım zaten anlamı muhteşem bişey

Bu arada dua grubunun da bana çok faydası oldu. Inan o kadar yasam kocuna gittim. Dertlerimi burada unuttum. O kadar arkadaşım var. Burada dua grubunda dua ettiğim kadar kimseyi sevmiyorum. Burada yüzünü gormediğim ama dua ettiğim arkadaşlarım bir ayrı.

Değil mi innanir misin canım akşam 1 saat önce civarı kardeşime diyorum
Bu kadınlar kulübunun bana en büyük katkısı bu dua grupları oldu beni duaya bağlayan bu insanlar oldu Allah razı olsun.
Senin adına da çok sevindim canım

ben ilk defa duyuyorum okumak isterim metni var mı
Canım ben buradan atmasını bilmiyorum ne yazık ki...
Google da SALAVATİ FATİH yazın hemen çıkıyor lütfen mutlaka bakın inanın şimdiden 3 arkadaş başladı hamd olsun onlara söylemem ile... faziletlerini okuyun Allah'ın izniyle neden ısrar ettiğimi anlicaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…