Sâlatı tefriciye duası

Anewone9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
9
1
24
Hanımlar merhaba benim sizden çok önemli bir isteğim olacaktı. Ben sâlatı tefirciye yani 4444 dua başlattım ama mâlum yetiştiremiyorum okumak isteyen varsa yazabilir mi bana bir dileğim var çok istediğim bu zor zamanımda ban yardımcı olursanız çooookkkk sevinirim gerçekten😟😟

Sayı önemli bu duada tam 4444 olmali baslamadan namazını kılmalı. Ne kadar kaldığını söyleyebilirsen tefriciye grubumuz var yonetici arkadasa söylicem sana da yardım edelim diye.

Canım arkadaş namazını kılıp tefriciyye’si başlattıktan sonra kalanlı okuma başlatsın, bizde tefriciye grubundan okuma yönlendirelim. Ama bu sayfada okuması devam etsin. Çünkü şimdi yeni arkadaşa geçtik ya , onun okuması ile karışmasın . Yardımcı olmak isteyen arkadaşalar her iki arkadaşa da doğru niyetlenip yardımcı olurlar

Canım arkadaş namazını kılıp tefriciyye’si başlattıktan sonra kalanlı okuma başlatsın, bizde tefriciye grubundan okuma yönlendirelim. Ama bu sayfada okuması devam etsin. Çünkü şimdi yeni arkadaşa geçtik ya , onun okuması ile karışmasın . Yardımcı olmak isteyen arkadaşalar her iki arkadaşa da doğru niyetlenip yardımcı olurlar
Tefriciyeyi başlattım ben canım ama tabi ne zaman müsait olursanız o zaman yardımcı olursun teşekkür ederim şimdiden gerçekten 😍😍

X