🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar biliyosunuz memleketteyim salı günü babannemi ziyarete gidicem, akşam yemeğine pide yaptırcam dedi, 80kusur yaşındaki kadına ben diyetteyim diyemedim, sanırım salı akşam yemek zorunda kalıcam
Arada yenir elbet 80 yaşında babaannen pide yaptıracak ve sen yemeyeceksin oyar seni, kilon mu var senin der haklı olarak

Akşam menüm
1,5 porsiyon yeşil mercimek yemeği
5-6 kaşık light yoğurt

gece,soda

bugünüde kapattımmmm
cok guzel
Kızlar biliyosunuz memleketteyim salı günü babannemi ziyarete gidicem, akşam yemeğine pide yaptırcam dedi, 80kusur yaşındaki kadına ben diyetteyim diyemedim, sanırım salı akşam yemek zorunda kalıcam
bol ayran ve yesillikle bi parca yersin canım
Onemli olan kendini kontrol edebilmen

çok çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifa versin ❤❤
Afiyet olsun
Bakalım nasıl gelişecek misafir umduğunu mu yiyecek bulduğunu mu ablarım hepsi kilolun abilerim zayıf benim ananem çok zayıf bir kadındı diğer büyüklerimiz hep kilolu gen olara kızlar onlara çekmişizyine gen olarak ablam şeker hastası kilo vermede istediği düzeyde olmuyor pandemide de biz yapmasını istemedik aslında kronik rahatsızlığın var üstelik sigara içiyor zayıf düşmesini istemedik beni görürse belki heveslenir ama o yemeklerle biraz zor sanki keşke hepberaber gitsek ablam güzel yaptığı gibi yedirmesinide çok sever

Son düzenleme:
Bu gün kahvaltıyı geçiştirmek istiyorum çünkü olacakları kestiremiyorum pazar olmasaydı hiç yapmazdım ama hep beraber yaptığımız yemek yiyebildiğimiz gün pazar bu düzeni bozmak istemiyorum:)))

Allah sifa versin ablana
Zayıflayınca geliriz bigun ödül gününde
İnsanin ablası olması ne kadar guzel bisey ya
Benim yok
Günaydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…