🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çok iyi, stres yapmadan bildiklerini uygula yeterli, tekrar söylüyorum senin kilon iyi spor ile desteklersen kas yapar fazlalık yağları atarsın, yani kilon Gr bile inmese bozma moralini

Süper eksi
Sanada kolaylıklar sınavında

Benim direnç kilomu nedir veremedim bu gün yine ama bu durum moralimi bozmuyor, biraz daha 2 öğüne devam edip kilo vermem az olursa mecburen yeniden 3 öğüne geçeceğim, belki sebep budur

Benim direnç kilomu nedir veremedim bu gün yine ama bu durum moralimi bozmuyor, biraz daha 2 öğüne devam edip kilo vermem az olursa mecburen yeniden 3 öğüne geçeceğim, belki sebep budur
Dirençle çok uğraşma sen sağlıklı beslenmene devam et.Ne kadar uğraşırsan uğraş o kendi kafasına göre çözülecek.
burda önemli olan sabarını sınayan metabolizmana şevkatle yaklaş.

Yarın il dışındaki ablamın yanına gideceğim. Pandemiden sonra bu ilk ve beni 20 küsür zayıflamış görecek
ailenin baş aşçısı bir şey yapılacağı zaman ona sorarız ve el lezzetinin büyük ünü var ben onun elinden nasıl kurtulurum bilmiyorum çok akıl çelici şeyler karşıma çıkarsa nasıl karşı koyarım

Dirençle çok uğraşma sen sağlıklı beslenmene devam et.Ne kadar uğraşırsan uğraş o kendi kafasına göre çözülecek.
burda önemli olan sabarını sınayan metabolizmana şevkatle yaklaş.
Öyle tabi, sabrederek atlatacagim, acaba yanlış mı besleniyorum diye düşünüyorum sadece yine de 1 ay daha kendime zaman vereceğim, sonra öğün sayımı artirabilirim.

Canım sen neyi ne zaman ve ne kadar yiyeceğini çok iyi biliyorsun , bence çok güzel vakit geçireceksiniz eli lezzetli birinin yemekleri kararınca yenir yani

Öyle tabi, sabrederek atlatacagim, acaba yanlış mı besleniyorum diye düşünüyorum sadece yine de 1 ay daha kendime zaman vereceğim, sonra öğün sayımı artirabilirim.
Kendi bedenime göre söyleyeyim ben direç noktasında detoks veya üzerine gitmiyorum.bazı teorilere göre üzerine gidilmesi gerektiğini söylenir ben kendimi o durumda çok sağlıklı hissetmiyorum hatta çok bitkin oluyorum Buda beni aşağı çekiyor.
ben tam tersini yapıyorum atağa geçtiğim yediklerimi azaltıyorum.dirençte sağlıklı beslenmeye odaklanıyorum.evet 300 200 gidiyor Ama kendi kendime almaktan iyidir diyorum

Canım sen neyi ne zaman ve ne kadar yiyeceğini çok iyi biliyorsun , bence çok güzel vakit geçireceksiniz eli lezzetli birinin yemekleri kararınca yenir yani
inşallah gitmeden pazarlığa oturayım bana limonlu zeytinyağlı kabak yap çok özledim diyeyim.
üstelik aramızda hiç zayıflama konusu geçmedi çok şaşıracak

Hic soylemedin miii şok olacak

Canım sen buralardasın daha kopmadın zaten kafanı bosalt gel

20 kilo wooow inanılmaz motive olacak sana ablanın tepkisi.. azar azar tadına bakarsın canım el lezzeti olanın yemekleri geri çevrilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…