🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kilo vermesen bile bir haftada İnceldigini göreceksin, zaten önemli olan yağ yakmak, böyle devam et, sporu bırakma eşinin gelmesine az kaldı
Yememe rağmen kilo gitmiyo çok ilginç, neyse dediğin gibi spora devam yarın jilian da 4.günüm. Eşim gelene kadar bırakmıycam sporu da diyeti de. Aynen kuzum yaa kaldı 12 gün nasipse bakalım benim hayaller suya mı batıcak yoksa yeşerecek mi

Evet arkadaşlarla buluştum ama öyle oo çok zayiflamissin demediler demek ki biraz daha vermem lazım.

Zaten ne derler
İlk 5 kiloyu sen farkedersin
10 kiloyu yakınların
15 kiloyu herkes farkeder,

Ben daha ilk 5 teyim
ne kadar doğru
Bugun misafirim vardı
Bayadir görüşmüyorduk arkadasım
Beni gördü şok oldu
Cok fark etmis dedi
Kendide minnacık bisi
Bide bana diyor nasıl
Zayifladin akil ver
Kuzum benim eline koluna sağlık
Uğraşıyorsun bizim için
Öğlen yemeği
Çağ kebap
Yoğurt
Salata
Bu günlük Yeme işi bitti ☺
off afiyet olsun
Kilo vermesen bile bir haftada İnceldigini göreceksin, zaten önemli olan yağ yakmak, böyle devam et, sporu bırakma eşinin gelmesine az kaldı
jillian beni dun sakatladı nasil becerdim bilmiyorum
Bugun imkansiz yapamam
hayırrrr yemedim
Arkadasa kek borek atıştırmalık hazirladim
Ama hic birine dokunmadim
Sagolsun cokta anlayışlıydı
Şu an çok aç hissediyorum ama biliyorum ki yarın çok güzel bir eksi gelecek, yemeyecegim tabi ki
aynen bende öyle acıktım ama yemem
Su içiyorum

Bence gayet guzel leptin çalışsın
kızlar bu gün canım bir şey istemedi
öğlene doğru
2 yumurta ile Menemen
biraz tel peynir
salatalık domates ve çay
1 tanede wasa
ara 1 maden suyu
akşam 1 elma çok az Kaysı çekirdeği
Kuzu aksama bikac kaşık yogurt ekleseydin
Afiyet olsun
Bu surecte iştahın az olması kadar guzel bisi yok

Menümu yazayım
1 dilim t. Buğday ekmegi
Surulebilir lor
Kapya biber
1 haşlanmış yumurta
Aksam
5 kasik yogurt,2 anjelila erik 2 kaşık yulaf
6 badem bikac fındık karıştırıp yedim

Canım sen 16 kilo verdin elbet herkes farkeder
Jillian yaparken zor olan hareketlerde dikkat etmek lazım çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak geçer

Helal olsun canım, en büyük hatalardan biri misafir geldiğinde yada gidildiğinde yapılan büyük kaçamaklar mahvediyor zaten

Canım beni bu tablo motive ediyor keyifle yapıyorum, bir ay sonra ne kadar vereceğiz vs. Takip iyi oluyor, zaten az kaldık gelen gidiyor, umarım gidenler kendini salmaz ve kilo almazlar

Ben çay içiyorum ha bire, bir ara biraz kuruyemiş mi yesem diye düşündüm ama hemen bu düşünceden vaz geçtim ve çay içmenin daha güzel olduğunu fark ettim,
Hem Bu hafta en az 1.5 kg vermek istiyorum

evet kuzum dedim ya aynı senin anlattığın gibi 5 kiloda kendin
10 kilo da yakınların
15 te herkes
Yolda çevirip soruyolar sana ne oldu diye
Ne olcak diyet yaptım diyorum
İyi yapmışsın yememekle kuzu
Yarın gelsin eksiler
Burdan ayrılıp giden malesef kilo alıp geri dönüyor
Afiyet olsun yarına en az 250 Gr yağ gidecek, koca bir margarin büyüklüğünde
hadi ins o eksileri tartıda görmenin mutluluğu bic bisey de yok

Sarayca bende bu hafta 1,5kg vermek istiyorummm

Afiyet olsun yarına en az 250 Gr yağ gidecek, koca bir margarin büyüklüğünde
Sarayca o margarin bende hiiiç gitmiyo nedense M Minikkelebk in hakkını vermek lazım nerdeyse akşam yemeği hiç yok ben akşam olsunda sebze yiyim diye bakıyorum. Annem 2-3 kaşık zeytinyağıyla yapıyo yemekleri, sebze yemeğini dolu tabak yememde sakınca var mı?

Sarayca bende bu hafta 1,5kg vermek istiyorummm
bende bende hepimiz ins
yok canım ye afiyetle 7-8 kaşık sebze yemegi yogurt corba
Aksamlari tüm bunlari yiyebilirsin

Jilian gerçekten çok enerjik her izleyişimde hayran kalıyorum kadına, ben bikaç hareketi tam anlamıyla yapamıyorum özellikle şınav asla halıya yapışıp kalıyorum, ben de videoda sağ arkadaki kız gibi dizlerimi yere dayayıp şınav çekiyorum tabi güya adı şınavsa:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…