🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende bazen izliyorum o programı

Harikasın canım
Tebrikler 🌶
teşekkür ediyoruuuum kuzuuum aha aha bir de kapya yollamıs banaben hergun yedim nerdeyse bu süreçte
Evde varsa kaçırmadım
Bugün diyetimin 82. Günü
Giden kilo 15.9
Allahımmm cok mutluyum
Yolu yarılamışım
Hala siskoyum ama
Bu hafta hepimiz yine çok iyiyiz, haftaya daha iyi olalım tabi, ben fazla veremedim ama inceldigimi hissediyorum, sanırım haftaya bomba gibi bir rakamla geleceğim,
aynen öyle haftaya bomba bi rakam olacak eminim

Kim bilir nasıl farketmistir 16 kilo az değil yani neredeyse 4 beden maşallah canım darısı başımıza
Kapya mi göndermiştim o kadar yersen olacağı bu

Evet arkadaşlarla buluştum ama öyle oo çok zayiflamissin demediler demek ki biraz daha vermem lazım.

Zaten ne derler
İlk 5 kiloyu sen farkedersin
10 kiloyu yakınların
15 kiloyu herkes farkeder,

Ben daha ilk 5 teyim

Canım gitmis iste
Tebrik ederim
100 gram önemli bi artı değil
Gec yatarsın vucudun su tutar misal
Demorilize oluyorsan hergun tartılma kuzum
Sağol canım evet başta moralim bozulsada diyete adam akıllı pazartesiden başladığımı düşünürsem ki kalori hesabına takılıp diyetin ilk günü makarna 2.günü ekmek yersem böyle olması normal tabi.

Ben cuma tartı günü olduğunu bilmiyordum haftaya cuma ben de tartıyla aranızdayım, inşallah gelsin eksiler

Çook tebrik ediyorum seni, azmini.. ne kadar farketmiştir 11 aydaki vucudun,maaşallah..

Ayy bilmiyorum canım yaa fazlamı taktım diyet işini kafaya acaba diyorum. Ya da hiç atıştırmalık yapmayınca metabolizmam mı yavaşlıyo acaba? Sadece kahvaltı ve akşam yemeği var menümde, öğlen kahve/yeşilçay, gece soda.. 5gündür hiçbir atıştırmalık yok..

Kilo vermesen bile bir haftada İnceldigini göreceksin, zaten önemli olan yağ yakmak, böyle devam et, sporu bırakma eşinin gelmesine az kaldı

Son düzenleme:
kızlar bu gün canım bir şey istemedi
öğlene doğru
2 yumurta ile Menemen
biraz tel peynir
salatalık domates ve çay
1 tanede wasa
ara 1 maden suyu
akşam 1 elma çok az Kaysı çekirdeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…