🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım insanız bazen nefsimize hakim olamayabiliriz tabiki, eğer ölçülü olursa dediğin gibi koruma dönemine yakın her şey yenilebilir bence de. Sadece ben daha yeni başladığım için biraz katı olmak istiyorum eğer en ufak fire verirsem devamı gelecek gibi düşünüyorum. Şu ilk zamanları atlatayım sonralarda bende ödüllendiricem kendimi[/QUOTE]

hemen vereyim aynı mandık istersen bir gece önceden yap dolaba at daha tatlı kıvamına geliyor 1 barsak sütü kaynat içine 2 yemek kaşığı ciha tohumunu at beklet iyice soğuyunca içine bir muzu ezip karıştır afiyet olsun :)

kız bugün tartı günü birde yer miyim hiç ben bu surecte bi keresinde pogaca bile yedim annem yapmıştı
Aksam 5 gibi 1 pogaca 1 bardak kefirle yaptım öğünümü
Ertesi gun eksi çıkmıştım
Onemli olan az yemek
[/QUOTE] kesinlikle başlarda cok daha dikkatli olmak gerekiyor yoksa battı balık yan gider diyosun
Eki Görüntüle 2696235
kızın dersine yetişmek için acele cektim biraz silik çıktı bu hafta 74.6
mikemmel tebrikler
Günaydın ❤
Geçen hafta 70.75
Bu hafta 70.40
Fark 0,35 kg
Hiç yoktan iyidir diyerek mutlu oluyorum

Detoks 2 günde toplam 1 kg götürdü

Eki Görüntüle 2696243
Eksi olsun bizim olsum 69 da. Cok az Kalmış
Allah'ım kahvaltı yapmayı nasıl özlemişim

Eki Görüntüle 2696258
Oh miss karnım zaten nasıl ac canım cekti

Kilom 60.7, dünkünden +100gr da fazla gerçekten nerede hata yapıyorum anlamıyorum moralim bozuldu, sebze yemeğini 2 tabak yemekten mi oldu acaba ya da kerevizde mi yasaklar listesindendi
Canım gitmis iste
Tebrik ederim
100 gram önemli bi artı değil
Gec yatarsın vucudun su tutar misal
Demorilize oluyorsan hergun tartılma kuzum

Woow süpersin geçen hafta 75.8miydi?

Kusurabakma canım aranıza yeni katıldığım için soruyorum senin başlangıç kilon 100.7kg miydi? Ne zaman bu kilodaydın?
evet canım gecen hafta 75.8
bu hafta 74.6
gecen yıl son baharda hatta ekim gibi 100.7 dim

Kilom 60.7, dünkünden +100gr da fazla gerçekten nerede hata yapıyorum anlamıyorum moralim bozuldu, sebze yemeğini 2 tabak yemekten mi oldu acaba ya da kerevizde mi yasaklar listesindendi
Canım senin vermen gereken yağ yüzdesiyle bizimki bir değil bende senin kilonda olsam İnan Bende 100 gr 100 gr gider bunun için üzülme daha önce dediğim gibi sen sağlıklı beslen gerisi gelir.
dün ağır yaşamları seyrettim kadın 286 kilo bir ayda 28 kilo verdi ve üstelik bir kaç kez kaçamak yaptım dedi.ben onun gibi kilo versem bir ayda istenilenin altına düşerim ama onun vermesi gereken yağla benim vermem gereken yağ oranı aynı değil .

Günaydın ❤
Geçen hafta 70.75
Bu hafta 70.40
Fark 0,35 kg
Hiç yoktan iyidir diyerek mutlu oluyorum

Detoks 2 günde toplam 1 kg götürdü

Eki Görüntüle 2696243
önümüzdeki hafta gelsin atmışlar

Tebrikler canım harikasın
sağol canım
Allah'ım kahvaltı yapmayı nasıl özlemişim

Eki Görüntüle 2696258
ben henüz yapamadım kıza pan kek yap birde Buzluk için kemik suyu çıkaracağım onun hazırlığından fırsat bulamadım.afiyet olsun :)
kesinlikle başlarda cok daha dikkatli olmak gerekiyor yoksa battı balık yan gider diyosun
mikemmel tebrikler
Eksi olsun bizim olsum 69 da. Cok az Kalmış

Oh miss karnım zaten nasıl ac canım cekti
[/QUOTE]
Teşekkürler canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…