🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Karatay çok güzel ama çok zor maalesef, tam olarak yapmak mümkün değil, yediğin her şey organik olacak nereden bulacaksın diyette haftada bir öğlen bol salata ile 2 lahmacun yenebilir
Organik imkansız tabiki, ben diyetin ilk günü makarna 2. Günü yarım ekmekle haftada 1 yenebilir kısmını kapattım bence en az 10 gün sonra ödül günü olmalı bana

Hayatımızda karbonhidrata ölçülü bir şekilde yer açmak lazım verirken 1 dilim ekmekse verdikten sonra 2 dilim olmalı 3. Dilimi zorlamamalıyız Makarna pilav verirken 2 kaşık ise verdikten sonra 3 kaşık ekmeksiz olmalı ölçü şart Kuzum dikkat kontörlü bizim elimizde

Karatay çok güzel ama çok zor maalesef, tam olarak yapmak mümkün değil, yediğin her şey organik olacak nereden bulacaksın diyette haftada bir öğlen bol salata ile 2 lahmacun yenebilir
Bizim kültüre zıt bu diyeti ekmek kültürü olmayan bir millet yapabilir
Karatay bu diyeti Cin illere öğretsin bir faydası dokunur

Afiyet olsun canım, domates kurusunu hiç öyle yemedim, eminim güzel oluyordur.
Ketçap tadını seviyorsan seversin banada eşimin teyzesi verdi masanın üzerinde gidip gelip yiyorum ağzı oyalamak için iyi bir atıştırmalık 100 gr 212 kalori yinede abartmamak lazım

Kararında ve uygun saatte tüketmek gerek diyet döneminde bence tabi
Kesinlikle kararında ve uygun saatinde hatta ölçülü olmak kaydıyla hersey yenebilir
Şu da bir gercekki süreci uzatıyor bu sekilde ama
Annemin7 ayda verdigi kiloyu
Ben 2.5 ayda verdim
Çünkü sürecim uzasın istemedim
Eski diyetlerimde yiyordum ölçülü ama cok cok yavas verebildim
Herkesin metabolizması da bir degil tabi
Diyet yaptıkça insan tanıyor kendini
Mesela bulgur bana hic gitmiyor
3 gunde odemini atamıyorum
Bazı seyler deneye yanıla öğreniliyor
En guzeli az yemek
Karbonhidratı abartmamak
Mümkünse sekeri hic kullanmamak
Bunu hayat felsefesi haline getirmek

Cok yoğun bir gundu
Yarında öyle olacak
Menumu yazayım
Sabah 1 parca tavuk bikac catal yumurta, surulebilir lor peynir,kapya biber
Aksam 4-5 kaşık ev yogurDu,5 fındık yarım seftali, 1 kaşık yulaf
Dolma yaptîm, mercimek corbası yaptım ama hic yemek istemedi canım
Bende yine fix menumu yedim
12 bin adım atmışım
İns aksam vakit bulup birde jillian yapacağım

Son düzenleme:
En önemlisi kendini tanımak bu süreçte iyi analiz etmek.
banada kurufasülye nohut tarzı şeyler ödem yapıyor yersem 3 gün ödem atamıyorum.
faydası büyük moralim alt üst olduğu için bu süreçte yememeyi tercih ediyorum.

Ketçap tadını seviyorsan seversin banada eşimin teyzesi verdi masanın üzerinde gidip gelip yiyorum ağzı oyalamak için iyi bir atıştırmalık 100 gr 212 kalori yinede abartmamak lazım
Afiyet olsun canım bayılırım bende kuru kuru yemeye
Slaatalara koymaya

Kesinlikle birine iyi gelen bir sey bir digerine iyi gelmiyebiliyor
En ônemlisi kendini tanımak

Bende günü toparlayayım
sabah
yulaf kepekli omlet
biraz örgü peynir biraz tel peynir
5 zeytin
domates salatalık çay

ara türk kahvesi,karışık çerez

ara Kuru domates (1 avuç kadar) Türk kahvesi,1 elma

akşam
1 tabak dere otlu yoğurtlu kabak (eksi görünce tekrar yaptım :) )
Domates,
çoçukların mantısından sadece 1 kaşık

Burada kurutma olmuyor nemli bir yer, kayınvalidem kurutmustur belki, yemeklerde çok güzel oluyor çiğ yemedim hiç, insan bı tadına bakar di mi

Canım bende süreci uzatmak istemiyorum, belki 64 ten sonra az az versem de sorun olmaz ama bu ara olabildiğince vermek istiyorum. Koruma döneminde Şeker kullanmamak, akşam geç saatlerde bir şey yememek ve unlu gıda olabildiğince az yemek hayat felsefemiz olmalı.

Harika, Afiyet olsun

Bana da nohut kurufasulye yaramıyor, diyette pek tercih etmem ama arada az yenebilir tabi

Harika afiyet olsun

Ben menü yazmaya gerek yok detoks 2. Günüm
Kendimi iyi hissediyorum ama kilo vermedim gibi hissediyorum.
Yarın wasa ve peynir zeytin domates salatalık maydanoz dereotu yiyecegimi düşünerek mutlu oluyorum ve yarın 1 kilo eksik gelmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…