🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Günaydın hanımlar

Tartı -400gr

Geçen perşembe 61.8dim bugün 60.6 diyete tam anlamıyla pazartesi başladığımı düşünürsem haftaya perşembe -1,5kg vermiş olup 59.1 civarı olmayı bekliyorum.

Kahvaltı menüm

1 dilim ezine peyniri
1dilim tahıllı ekmek
1domates
5zeytin
3badem
1ceviz

Sizce kahvaltıdaki 1 dilim ekmeğin eksileri az görmemdeki etkisi büyük mü?

Kahvaltı menüm

1 dilim ezine peyniri
1dilim tahıllı ekmek
1domates
5zeytin
3badem
1ceviz

Sizce kahvaltıdaki 1 dilim ekmeğin eksileri az görmemdeki etkisi büyük mü?
Hayır canım bence bırakma ekmeği, iyi gidiyorsun, zaten kilo n ve boyun çok iyi, düşün ben 49 kiloya gelince denklesecez seninle bu nedenle senin kilo değil spor yapman lazım ki zaten yapıyorsun

Ekmek karbonhidrat konusuna biraz değinmek istedim.
kültürel ve geleneksel yemek olarak ülkemizin her yöresinin kendine has karbonhidratı ile meşrudur. Her yörenin kendine özel ekmeği,böreği,eriiştesi, makarnası ,mantısı vardır yanı Bizim hangi yöreye kaçarsak o yörede karbonhidratla kovalanırız.Bu yüzden ekmeği kesmek yada karbonhidrat hayatımızdan çıkarmak kalıcı bir çözüm değil.kilo verişlerde çıkartalım eee sonra yine yiyeceğiz.Biz bu süreci karbonhidratla yürütmeyide öğrenmeliyiz.
benim fikrim.hayatımı karbonhidratsız devam edeceğim (Türkiye şartlarında ne kadar gerçekçi) bunu hayatınız boyu yapacaksak.Evet olur.
kilo verdikten sonra ben yerim diyorsak biraz sıkıntılı başka bir süreci başlatırız.

Hayır canım bence bırakma ekmeği, iyi gidiyorsun, zaten kilo n ve boyun çok iyi, düşün ben 49 kiloya gelince denklesecez seninle bu nedenle senin kilo değil spor yapman lazım ki zaten yapıyorsun
Diyet süresince kahvaltıda ekmek yicek olmam beni motive ediyo dediğin gibi bırakmasam iyi olucak, yumurta türevleri olmadan doyamayacağım ama arada ekmek yerine çiğ badem cevizi artırıp muz yiyeceğim.

Kilom belki normal sınırlarda ama öyle bi belim ve göbeğim varki kilomdan fazlasını gösteriyorum ayna karşısında o yüzden diyette asla fire vermiycem. Senin vücud hatların dengeli kilo veriyosa süper benim kol bacak çöp gibi bel göbek yağ dolu

Yzdıkların çok doğru ben karbonhidratsız en azından kahvaltıda ekmeksiz yapamam, ama en azından akşam yemeğinde ekmeği ilk defa dün akşam bıraktım gayette iyiydi günüm. 2hafta sonra eve döndüğümde haftada 1 akşam yemeğimiz makarna olucak belkide bazen kahvaltı bazen menemen vs. 2günde sebze yemeği olur muhtemelen. Çocuklarım çok küçük bırakıp yemek yapmaya zaman bulamıyorum çoğu gün.

Bugünkü sporumu da yaptım Sarayca bugün 1dk.lık 3molayla tamamladım sporu. Sadece spor esnasında 2lt su içtim. İyiki jilian ı bana tanıttın Sarayca çook teşekkürler

Ara öğünüm yeşilçay:)

Akşama da patatesli havuçlu kereviz yemeği ocakta. Ben patateslerinden yemiycem.

Dün akşam biraz karatay diyetini okudum karbonhidrat hiç yok kahvaltıda 1çay bardağı çiğ kuruyemişe izin var ve haftada 2 gün lahmacun ya da lavaşlı çiğköfte yenebilir diyo, tuhaf geldi, gerçi o kadar çok bilgi kirliliği var ki herkes kafasına göre yazmış kadınlar klubünde

Kararında ve uygun saatte tüketmek gerek diyet döneminde bence tabi

Afiyet olsun, videoları beğenmene sevindim, ben simdiye kadar bunları 3-4 sefer yaptım.

Karatay çok güzel ama çok zor maalesef, tam olarak yapmak mümkün değil, yediğin her şey organik olacak nereden bulacaksın diyette haftada bir öğlen bol salata ile 2 lahmacun yenebilir

2. Ara 1 Türk kahvesi, 1 elma,
bu ara kafayı domates kurusuna taktım ne alaka bilmiyorum Kahveden önce birazcık domates kurusu.
Afiyet olsun canım, kendin mi kuruttun? Trendyolda kurutulmuş satılıyo alsam mı bilemedim, geçen yıl kv kurutmuştu zeytinyağlı ben de çok seviyodum ama bu yıl kurutmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…