🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Afiyet olsun baktın kapta eksi getiriyor yedin di mi
he he Bugunde kapyayla uğraşınca yiyiverdim iste bayılırım zati
çalışmayaca başlayınca yorucu oldu sanırım ilk günler
Ben menüyü gece yazmıştım
Patates ve ıspanak 2 lokma peynir, yalnız kendimi çok şişkin hissediyorum neden acaba
Mis mis afiyet olsun
Bende detoks suları icince ozellikle karnım bir sisiriyor ki sorma neden böyle oluyor bende anlamıyorum
Cevabını bilen varsa anlatsın

Afiyet olsun kapya bende severim etli etli közde mis

Bazen bazı içecekler ters tepiyor, mesela bana kefir diyette hiç iyi gelmiyor,
Bu siskinligimi regl ye bağlamak istiyorum, tek suçlu regl

Sabah pişirmek üzere börek hazırladım dolaba koydum, köfte yaptım, bu hafta evde çocuklara eşim bakacak, tek bildiği yumurta haşlamak, yağda yumurta, sucuklu yumurta öğlen eve gelir patlıcan patates köfte yi fırına veririm, geç saate kalınca çocuklar acikiyor ve abur cubur dadaniyorlar maalesef

Sarayca bu arada eşimle diyet ve spor yaptığımı paylaşmadım güya sürpriz yapıcaktım. Öyle hayalimdeki gibi 4-5 kilo verebilseydim eşim gelmeden önce saçıma falan ombre yaptırıcaktım ama şu an o moddan çıktım eşimin gelmesine tam 2 hafta kaldı ben anca 1 kilo verebildim sanırım beynimi diyet konusuna çok odakladım vercemde vercem diye

Canım bi aksam makarna bi aksam yarîm ekmek yedin bu sekilde iyi bile verdin
İlk hafta. Cok gider her zaman aslında
Bugunku gibi beslenmeye devam edersen enaz 3 kilo veririsin merak etme 15 günde
İlk 10 gun dort kilo vermistim sonrası gıdım gıdım oldu

Oyyy vefakar, cefakar ana ogle arasını bile cocuklarina yemek icn kullanıyor
K.vakideciginde sizinleydi sabki yanlış mı hatırlıyorum

Ben kalori hesabına çok takıldım ama anladımki 24saatte aç kalsan tek öğünde karbonhidratın fazlası yüklenince zayıflanmıyomuş. Diyette sporda hayatıma yeni girdi, sizlerden öğreniyorum her şeyi, iyi ki tanıdım siZleri

Bugünkü gibi devam edicem canım kahvaltıda 1 dilim tahıllı ekmek akşamları sadece sebze yemeği. Gerçekten ekmeksizde doyuluyomuş

Sen zaten süper kilo vermişsin, maaşallah diyim devamıda gıdım gıdım da olsa geliyo sabır..

Sarayca bide marifetlisinki sana da maşallah diyim ellerine sağlık canım afiyet olsun kuzucuklarına

Senin şu dönem kilodan çok spora odaklan 2 hafta ada çok şey değişir
Oyyy vefakar, cefakar ana ogle arasını bile cocuklarina yemek icn kullanıyor
K.vakideciginde sizinleydi sabki yanlış mı hatırlıyorum
Kvalidem 1-2 ay sonra gelecek , eşimle dönüşümlü bakacağız.
Sarayca bide marifetlisinki sana da maşallah diyim ellerine sağlık canım afiyet olsun kuzucuklarına
Sağol canım
Günaydın

günaydın kızlar valla sormayın iş yerim çok yoğun evde düzensizlik karmakarışık bi durum var baya yorgunum aslında zar zor işe geliyorum evde de malesef düzen yok şu sıra işleri yoluna koymaya çalışıyoruz bakalım ama baya zorlanıyorum

Allah kolaylık versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…