🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar benimde 10 15 kilo fazlam var evlenmeden önce tempolu şekilde çalışıyordum ve sigara kullanıyordum sigarayı bıraktım ve cocuk istediğim için kan ilacı kullandım sanırım en çok sebeblerden biri de bu bide virüs girince dışarı çıkmamaya basladim haliyle kilolar arttı güncel kilom 63 hedef 53 50 kilo ayın 15 bat günüm yine hamilelik yoksa diyete başlayacam sizin kullandığınız çay vs gibi eksra ürünler var mı yediğime içtiğime dikkat edecem

Bugünü de kapatalım
yolcudur Abbas bağlasan durmaz.yarın yolcuyuz
bugünkü menüm
sabah kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 büyük dilim peynir, 1 tane burgu peynir,çok ince bir dilim isli peynir.
3 siyah zeytin
Salatalık,domates,çay
sütsüz nescafe,

Ara 1 Türk kahves, 1 maden suyu, yarım dilim elma,yoğurt
kızımın israrı yüzünden Minik bir çatal Kıbrıs tatlısı,
yeşil çayım sonunda elime geçti

akşam
1 kase ezogelin çorba
1 bardak ayran
5 tane çiğ köfte
Bol yeşillik
maden suyu

spor 40 dakika Yürüyüş bandı

yarın yolculuk var erken yatıp erken kalkacağım bugün karbonhidrat ağırlıklı oldu yarın yolculuk için iki küçük yoğurt alayım yanıma yarını dengelersem fazla artı olmaz diye düşünüyorum küçük bir detoks olur

öncelikle hoş geldin
canım her türlü yolu denemiş biri olarak hiçbir şey içindeki inanç ve iradeden Daha bir formül daha çok zayıflatmıyor.Önerim kendine İnan durumun netleşsin ve hemen başla.

öncelikle hoş geldin
canım her türlü yolu denemiş biri olarak hiçbir şey içindeki inanç ve iradeden Daha bir formül daha çok zayıflatmıyor.Önerim kendine İnan durumun netleşsin ve hemen başla.
Hosbulduk iriradkonusuna gelince geçen sene yemin ettim sigara içmeyecem diye o günden beri içmiyorum

Kilon fazla değil sigarayı bırakmış birisin 10 kiloyu hayli hayli verirsin içecek olarak tek ekstra ürünümüz yeşil çay.

Afiyet olsun çok güzel. Bence eksidesin detoksa gerek bile kalmaz

Kilon fazla değil sigarayı bırakmış birisin 10 kiloyu hayli hayli verirsin içecek olarak tek ekstra ürünümüz yeşil çay. ☺
Ben hep 50 kiloydum şuan kıyafet bile almak istemiyorum olanlar da dar geliyor aynadan bakınca yanlarım ve göbeğim var zaten direk ordan kilo alıyorum hoşuma gitmiyorum

Hoş geldin aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…