Salât-ı tefriciyemi bitirdim 🥰niyetimin kabul olması ıcın 1 FATİHA bağışlarmısınız🙏

Morrmeneksee

Herşey sadece bir rüya 🕊️💜
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
8.470
17.166
Kardeslerım,

Bugun cok okumak ısteyerek başladığım salat-ı tefriciyemi bitirmiş bulunmaktayım.. Bir müminin diğer mümin kardesıne yaptığı duanın gücüne ve kudretine ınanarak benım adıma sizde Allah rızası ıcın 1 fatiha bağışlarmısınız(adım Ayşe nur) 🙏 Allah cumlenızden razı olsun cumlemızın hayırlı dualarını kabul etsın inşallah

Okudum.Allah duanızı kabul etsin ve hakkınızda hayırlı kılsın.
Ne kadar sürede okudunuz tefriciyenizi

Kardeslerım,

Bugun cok okumak ısteyerek başladığım salat-ı tefriciyemi bitirmiş bulunmaktayım.. Bir müminin diğer mümin kardesıne yaptığı duanın gücüne ve kudretine ınanarak benım adıma sizde Allah rızası ıcın 1 fatiha bağışlarmısınız(adım Ayşe nur) 🙏 Allah cumlenızden razı olsun cumlemızın hayırlı dualarını kabul etsın inşallah
Okudum ,Allah niyetinizi kabul etsin

Kardeslerım,

Okudum Allah kabul etsin inşallah

X