Salamis Bay Conti

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Salamis Bay Conti

Magosa şehir merkezine 8 km, havalimanı'na 45 km uzaklıktadır. Denize sıfır tesise ait ince kumdan oluşan sahil şeridi vardır. Yarım pansiyon, 0-12 Yaş 1. çocuk ücretsizdir. Restaurant, 6 adet bar, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, hamam, sauna, masaj, tenis, masa tenisi, fitness center, jakuzi, atari salonu bulunmaktadır. Odalarda tv, merkezi klima, minibar vardır.
Erken Rezervasyonda %10'a varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
işte benim favorım...tıtanıc e benzeyen casınosu ve mukemmel casıno acık bufesıyle hıcc pişman olmayacagınız ve cooookk eglenecegınız bır yer..işte okul bıtıp turkıyeye donunce cook ozlenıyo gecırılen zamanlar..ben yazın sızın turla bı gezıp geleyım ozlem gıderırım..

merhaba, 3 ve 4 ekim olmak üzere 2 gecelik bir kaçamak istiyoruz. bana bilgi verirmisiniz lütfen

merhaba, 3 ve 4 ekim olmak üzere 2 gecelik bir kaçamak istiyoruz. bana bilgi verirmisiniz lütfen

ne konuda bılgı almak ıstıyosun? kampanyalarla gıdersen daha ekonomık..turondokuzun varsa kampanyası degerlendırebılırsın..
ozellıkle casınoda pişman olmassın..yas 25 ustu ıstıyo ve ogrencı olmayacaksın..bunuda belırteyım.gercı onunda cozumu var :))

otelin çok köhne olduğu odaların ve banyoların kötü olduğu söyleniyor. giden varsa yazabilirmi lütfen

ben okudugum zaman kıbrısta yasadıgım ıcın evde kalıyodum otelın odaları hakkında bır bılgım yok ama SALAMİS saygın otellerden bırısı..casınosu cok guzel ve cok guzel yemekler cıkıyo gece boyunca..corbasından tatlısına et yemeklerıne kadar..
köhne kısmen dıyebılırız bıras sehre uzak taksıyle gıdebılıyosun yada otelın servısı varsa onlaa.benım kendı aracım vardı bızde sorun olmuyodu..
KIBRISA HANGI ARKADAS GIDERSE MUTLAKA TAKSIDE PAZARLIK YAPIN.YABANCI OLDUGUNUZU TR'DEN GELDIGINIZI ANLADIKLARINDA COK ISTIYOLAR.KI TAKSIMETRE VAR AMA GENELDE O ACILAN UCRET ALINMAZ.YANI TAKSICILERI COK FENA..PAZARLIKSIZ BINMEYIN...
KAYA ARTEMIS DAHA SAPA KALIYO AMA OTELLDEN CIKASINDDA GELMIYO..BEN BIR KERE GITTIM KAYAYA AMA BANA UZAKTI BAYA SADECE MERAKIMDAN GITTIM..AMA GIDIP KALANLAR OTELDE CANININ SIKILMADIGINI SOYLUYO..AMA TATIL İÇİN MAGOSA MI GİRNE Mİ DERSEN BEN GİRNEYE GİDERİM..TERCIHH MESELESİ AMA BEN GİRNE AŞIĞIYIM..

TUR ONDOKUZUN LİSTEDE VAARMI BILMIYORUM AMA CRATOS PREMİUM SÜPERR..KALMADM AMA GÖRDÜM..MADDI IMKANI OLANLARA ŞİDDETLE TAVSIYE EDERIM..GIRNE MERKEZEDE 5 KM.

CRATOS PREMİUM kalmıs birisi olarak ve her haftasonunu orada gecıren biri olarak şiddetle öneririm.muhteşem bir otel

nişanlımla balayı için seçtiğimiz otel salamis bay conti. daha önce giden var mı, varsa bilgi verebilir mi?

X