SAKİNNN BEBEK

aozli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
591
64
KIZLAR DOĞUM YAPANLAR! BEBEKLERİNİZ NASIL?BENİM 16 GÜNLÜK BİR BEBEĞİM VAR.BENİMKİ BAŞTA ÇOK UYUYORDU ŞİMDİ NİSPETEN AZALDI.GÜZEL BESLENİYOR AMAAA SADECE AÇKEN AĞLIYOR.TOKSA UYANIKTA OLSA KEDİ KENDİNE YATAKTA BAKINIP DURUYOR.AĞLAYIP SIZLANMIYOR YANİ.GEÇENLERDE MİSAFİRLER ÇOK SAKİN BEBEK DEYİNCE AKLIMA TAKILDI.İNTERNETTEN DE ÇOK ARAŞTIRDIM AMA BİRŞEY BULAMADIM.BAZI BÜYÜKLER ÇOCUĞUN SIKINTISI YOKSA NEDEN HUYSUZLUK YAPSIN DİYORLAR.KAFAM KARIŞTI.ÇOK PİMPİRİKLİ BİR YAPIM VAR NORMALDE ŞİMDİ 10 KATINA ÇIKTI

Hahaha merak etme biraz buyusun hele ki 4-5 aydan sonra buraya gelip " bebegim 30 sn durmuyor surekli hareketli " diye mesaj attigini da gorucez:) benim pasam da ayni seninkisi gibiydi. Cok seviniyordum sakin bebek olucak diye. Ama buyudukce huylarida hareketleride degisiyor. Ama olsun saglikli olsunlar yeter.

Arkadasim bebeginin sakin olmasi kafani hic karistirmasin arti sukret. Benim bebegim 24 saat aglardi,uyku nedir bilmezdik hala da sikintilarimiz var. Huysuzluk mizmizlik gibi... Zor yani. Ben de ne zaman sakin bir bebek gorsem imrenirim ve hatta sasarim boyle bebekler de var masallah diye. Sakin olmasi hareketli olmayacagi anlamina gelmiyor asla. Hatta bak benim kiz o huysuzluguna haraketliligone rqgmen emeklemede gecikti. Ama saglik olsun tabi herseyin bir zamani var. Kendimi ve kizimi asla baskasiyla kiyaslamiyorum o yuzden rahatim yani. Sen tadini cikar sakin gunlerin..

merhaba canım benim oğlumda çok sakindir altı temizse karnı yoksa tamamdır ilk doğduğu zaman zorla uyandırıyordum artık aştık onları şimdi kalkıyorda oynuyorda merak etme annesi..

Benim oğlum da çok sakin bir bebekti kucak bile istemez di yattiği yerden konuşurdum onunla simdi 4 yasinda tam bir canavar gazi yoksa karni toksa alti temiz se niye huysuzlansin annesi

Benim kide öyleydi şimdi hiç susmuyor sürekli ağlıyor bi misafirlere gitsem rahat rahat oturanlar bile

X