sakın umutlarınızdan vazgeçmeyin bakın bende hamileyim..

M

mercan007

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mercan007
kızlarrr
2 senelik evliyim ve 1,5 senedirde korunmuyoruz denemezlerimizden 6-7 ay sonra bi terslik olduğunu anladım ve bir sürü testler yaptırdım.sorun eşimin sperm azlığı ve hareketsizliği çıktı.Çok üzüldük yıkıldık çünkü doktor hiç umut verici konuşmamıştı.Tek çözümünüz tüp bebek demişti.Ama biz yine de umutsuzluğu kapılmadık.2 ay kadar eşime keçi boynuzu kürü uyguladım sonra bunun aslında hurafeden ibaret olduğunu duyunca bıraktık.Eşim sigarayı bıraktı sırf tekrar düzelsin diye.Hamile kalınabilecek tüm yöntemleri denedik.VEEEEE İŞTE BAŞARDIK.Demek ki ALLAH ne zaman kısmet ederse o zaman oluyormuş.Bende inanamadım 2 defa test yaptım ikiside pozitif.Bugünde hastaneye gidip tam anlamıyla bilgi alacağız.ALLAH isteyen herkese nasip etsin.En büyük mutluluk eşimin mutluluktan uçması.

• Konu Sahibi mercan007
çok sevindim sizin adınıza.allah ol deyince oluyo demekki.umarım herşey yolunda gider ve kucağınıza almayı nasip eder allah.

• Konu Sahibi mercan007
tebrıkler canım.
saglıkla kucagınıza alırsınız inş.
bizde de bir sorun olmamasına ragmen 1 sene sonunda hamıle kaldım.Allahım ne zman nasıp ederse o zamn olur.
hayırlısı olsun canım...

• Konu Sahibi mercan007
allah sağlıcakla kucağına almayı nasp etsin inşallah tebrikler benimde sorunum aynı sğerm azlığı ve hareketsizlik var eşimde allah yardım etsin hepimize

• Konu Sahibi mercan007
tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn..

• Konu Sahibi mercan007
Tebrik ederim, insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin. Darisi tüm isteyenlere.

• Konu Sahibi mercan007
canım gözünaydın aynı problem benim eşimdede vardı ama bende senin gibi hamile kaldım ve kızım şuan 6 aylık doktorumda bize o şekilde konuşmuştu ama ümidimizi yitirmedik ve mutluluğumuza kavuştuk rabbim yavrunuzu size bağışlasın

• Konu Sahibi mercan007
tebrikler canım :teytey:

darısı inş. bizimde başımıza bunu çok istiyorumsenağlama

• Konu Sahibi mercan007
şuan tedavi sürecindeyim klomen kullanıyorum bakalım nolacak:teselli:

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına alamayıda nasipe etsin

Tebriklera.s.Allah sağlıcakla kucagna almayı nasip etsin inşallahhhh

Tebrik ederim canım hayırlı evlat olsun inşallah

senin adına çok sevindim gerçekten, Allah mutluluğunuzu daim kılsın kucağınıza aldığınız günleri göstersin.amin...

Allah bebişini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin canım.Gözün aydın darısı bizlere inşallah

tebrikllerrrrrr canım..hayırlı olsun..saglıkla alırsın bebegini kucagına inşallahh..
benimde aynı sorunum var..permaz hareketlılık %1 kecıboynuzu kurunu uyguladık...
3 ay boyunca..değişiklik olmadı..darısı başımıza inaşşahh umut veriyorsunuz bizlere böyle güzel haberlerle...

canım tebrik edrim böyle haberler içimizdeki umudun yeşermesine sebep oluyor.
biz de dün doktora gittik bizim de sorunumuz sperm azlığı,ve tüp bebekten başka yol yok dedi doktor.
bize tavsiyelerin varsa bilmek isterim...

tebrikler cnm.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım tebrik edrim böyle haberler içimizdeki umudun yeşermesine sebep oluyor.
biz de dün doktora gittik bizim de sorunumuz sperm azlığı,ve tüp bebekten başka yol yok dedi doktor.
bize tavsiyelerin varsa bilmek isterim...

cnm allah sana ve isteyen tüm arkadaşlarada en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebeklernasip eder inşallah.dualarım sizinle:Saruboceq:

X