sakın ümitsizliğe kapılmayın ( hamile kalmak isteyenler için )

G

gamze.1130

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze.1130
hiç bişey için hayal kırıklığına ümitsizliğe kapılmayın :) benim dayım ve yengem 1996 senesinde evlendiler çocukları olmadı nerde ne doktor var hepsine gittiler hocalara kadar gitiler camilere gidip dua ettiler herşeyi yaptılar yorulmadan hiç bi an bile olmayacak diye ümitsizce davranmadılar şu an yengem 39 yaşında evleneli 12. seneleri ve mutlu haberi bir hafta önce aldık bebişi olacak düşünsenize o bebek yıllar önce doğsaydı 10 yaşlarında olacaktı ama allahtan ümit kesilmez hiç bir zaman hep dua edin hiç bir zaman hayal kırıklığıla vazgeçmeyin şimdi heyecanla bebeklerini bekliyorlar ona daha gelmeden o kadar bağlanmışlar ki dayım karşısına kim çıksa mutlulukjtan ağlayarak anlatıyormuş yengem bişey olmasın diye yattığı yerden kalkmıyormuş ve bebeğiyle sohbet ediyormuş şimdi bütün sülale o tatlı sevimli şekerin gelmesini hep birlikte bekliyoruz onun geldiği gün bizima ilede büyük bayramlar yaşanacak sizlerde sakın vazgeçmeyn olmuyor olabilir AMA UNUTMAYIN HİÇ BİRŞEY İÇİN İMKANSIZ DEĞİL AYRICA GEÇTE DEĞİL YILMAYIN!!!!

• Konu Sahibi gamze.1130
herşeyin hayırlısını dilemek lazım.demek hayırlı gün o günmüş.umarım sağlıklı doğar ve mutlu mesut büyütürler.

• Konu Sahibi gamze.1130
Allah kucagina almayida nasip etsin insallahhhh.
bizlere de nasip et Allah'immmmm....

• Konu Sahibi gamze.1130
ALLAH 'ım isteyen herkese hayırlısı ile versin.
RABBİM büyük hiç bir zaman umudunuzu yitirmeyin inanın ki hiç beklemediğiniz ummadıgınız bir anda geliveriyor.
Herşeyin bir vakti zamanı olduğu gibi onunda bir vakti zamanı var.
Dualarım isteyen herkes için...

• Konu Sahibi gamze.1130
hamile kalmayı isteyipte o ay adet olup hayal kırıklığına uğramak gerçekten çok kötü... ben kendimden biliyorum kaç ay bu ay hamile kalıcakmıyım acaba diye hayal kurup sonra regli olduğum zamanlarda oturup ağladım hatırlmıyorum bile... hemde işyerinde ağladım... allah isteyen herkese nasip etsin...

• Konu Sahibi gamze.1130
gamzecim anlattıkların beni cok duygulandırdı ve çok sevindim rabbim inşallah hayırlısı ile kucağınıza almayı nasıp etsin sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat eylesin inşallah dua ile

• Konu Sahibi gamze.1130
evet bende böyle birkaç olaya şahit oldum.Allahın işi başka ne denebilirki.Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…