Sakin, sessiz, huzurlu güzel bir tatil ve balayı

thedreams

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
7
1
Ülkemizde cennet dediğimiz ve ayırdığımız bir çok yer var mesela Muğla Dalyan, kalkan, dalaman, ölüdeniz vs. Çok yorgun bir yıl geçirdim ve 2 ay sonra düğünüm olucak, öyle bir yere gitmek istiyorum ki, doğasıyla cennet denilebilecek, kaldığım yerin arkası yemyeşil orman, önü masmavi deniz, herşey dahil, temiz, sakin, kalabalıktan uzak, eylül ayı olacağı için güneşlenip dinlenebileceğim bir otel arıyorum ama bulamıyorum, öneriniz varmı

canım bende aynı dinginlikte bir balayı geçirmek istiyorum. club phaselis i buldum antalya kemerde. bir araştır istersen..:93:

Güzel yere benziyor, acaba gerçekten de etrafı okadar yeşilmi ki, fiyatıda uygun benim gideceğim zaman 1890 TL ama ne bileyimm, ben ölü deniz, dalyan da falan bir yer istiyorum ama denize sıfır herşey dahil bir yer bulamıyorum ama teşekkür ediyorum, burayı değerlendirmeye alıcam,

selam thedreams, merak ediyorum aradığın yeri bulabildin mi ?
ben de böyle bir yer arıyorum ama bulamıyorum, hatta sırf bu yuzden maldivleri araştırıyorum :)))
kocaman hotellerde bir sürü kişiyle havuza girmek, yemeklerde o kalabalığın seslerin içinde boğulmak istemiyorum. diğer taraftan super, deluxe diye özel havuzlu villa tarzı yerlere bi sürü para dokmek de istemiyorum (cünkü yurtdışı tatili ile aynıya geliyor), tüm koşuşturmacanın ardından sakin sessiz bi şekilde dinlenmek istiyorum sadece.
sonuçta bu balayı adı üstünde, sevdiceğimle yeterince aktive olacak aramızda fazlasına gerek yok
bulduğun birşey varsa ve paylaşırsan çok sevinirim

Selam Palomino,
Üzgünüm yazdığını henüz bugün bulabildim. evet dedğim yeri buldum, hemde istediğimin aynısı, Hotel meri, kalabalıktan uzak gürültüsü çok az olan, masmavi durgun bir denizi olan, oteli çok güzel, temizz ben bayıldım oraya. Ölü denizin iç kısmı, sadece hotel meri var otel olarak. Etrafın boydan boya yemyeşil ve orta da masmavi deniz. Çok güzel balayı oldu. http://www.hotelmeri.com/
kesinlikle gitmnei tavsiye ediyorum. Yalnız yer sorunu var erken rezervasyondan yararlanmak gerekiyor. Bu arada zaman oldukça geçmiş sanırım sizlerde balayına gitmişssinizdir. Ama önümüzde ki yaza planını buraya göre yapmanı tavsiye derim.

bu konuyu önceden görmüş olmayı çok isterdim.bizim (eşim ve ben)balayı anlayışımızda sakin yeşilllikler arasında
olmasından yanaydı..bu yüzden araştırmalarım sonucu Olympos (antalya) a karar kıldık böyle bi yer daha yok kızlar..
öyle doğal ki heryer düşünün caretta carettaların dünyada yumurtadığı 2 yerden biri..
deniz süpper..biz 2010 da ekimde balayındaydık.hava hala sıcacık deniz ondan da sıcaktı..
çıralı nerisssa otel de kaldık o yıl yeni hizmete girmişti herşey dört dörtlüktü.
oteli tavsiye ederim biz çok memnun ayrıldık..

konu sahibi için geçti belki ama bu tip tatil yada balayı için değerlendirilmesi gerekn bir yer..
şiddetle tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…