SAKIN BANA KIZMAYIN AMA SÜRTÜNMEYLE BOŞALMA OLMADAN HAMİLE KALAN VEYA ETRAFINDA HAMİLE KALAN BİRİ VAR MI

esmakara999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
163
39
29
LÜTFEN BANA LAF ETMEYİN. BU GERGİNLİĞİ NEREDEYSE HERKES YAŞAMIŞTIR. OLMAZ İMKANSIZ DİYORUM KENDİME AMA NAFİLE BU HAFTA REGL OLMAM GEREKTİ BİR TÜRLÜ GELMİYOR. SORUM ŞU:
ETRAFINIZDA SÜRTÜNMEYLE ''BOŞALMA OLMADAN'' HAMİLE KALAN VAR MI?
DOKTOR SİTESİNDE AZ DA OLSA İHTİMAL VAR DİYEN DOKTORLAR GÖRDÜM KORKTUM. LÜTFEN KIZLAR CEVAPLAYIN

kızz allah korusun deme öyle :halay: :bicak:

Yok, Allah once akil veriyor sen korun diye. Ama Kasim ayindan Agustos’a kadar surtunuyor da surtunuyorsun. Kivilcimi yeniden icat edenlere yazilacak sen ve nisanli (!) oldugun adamin adi.

Heh ne diyorduk, Allah akil veriyor, fikir veriyor... Sen bir zerresini bile dusunmeye harcamiyorsun.

Yok, Allah once akil veriyor sen korun diye. Ama Kasim ayindan Agustos’a kadar surtunuyor da surtunuyorsun. Kivilcimi yeniden icat edenlere yazilacak sen ve nisanli (!) oldugun adamin adi.

Heh ne diyorduk, Allah akil veriyor, fikir veriyor... Sen bir zerresini de dusunmeye harcamiyorsun.
gerçek bir ilişkiye girmediğim için korunmadım? zaten bir ilişkiye de girmedim. soruma cevap vermeyecekseniz boş yapmayın boşuna da buraya yazarak vaktinizi harcamayın

Heh ne diyorduk, Allah akil veriyor, fikir veriyor... Sen bir zerresini bile dusunmeye harcamiyorsun.
Ay çok güldüm Allah affetsin😀😀😀

gerçek bir ilişkiye girmediğim için korunmadım? zaten bir ilişkiye de girmedim. soruma cevap vermeyecekseniz boş yapmayın boşuna da buraya yazarak vaktinizi harcamayın

Korunmak sonradan ahlanip vahlanmadan her turlu tedbiri almaniz demek. 9 aydir ayni muhabbeti yapiyorsaniz sizin icin korunmak icabinda nisanlinizla gozgoze bile gelmemeniz anlamina gelir.

Zaman yonetimi egitimim var, dert etmeyin beni. 😌

LÜTFEN BANA LAF ETMEYİN. BU GERGİNLİĞİ NEREDEYSE HERKES YAŞAMIŞTIR. OLMAZ İMKANSIZ DİYORUM KENDİME AMA NAFİLE BU HAFTA REGL OLMAM GEREKTİ BİR TÜRLÜ GELMİYOR. SORUM ŞU:
ETRAFINIZDA SÜRTÜNMEYLE ''BOŞALMA OLMADAN'' HAMİLE KALAN VAR MI?
DOKTOR SİTESİNDE AZ DA OLSA İHTİMAL VAR DİYEN DOKTORLAR GÖRDÜM KORKTUM. LÜTFEN KIZLAR CEVAPLAYIN
Hamile kalır mısınız bilmiyorum ama sürtüne sürtüne ateş çıkarabilirsiniz dikkat edin. Pişik kremi kullanın

X