sakarya karasu

Umutlu30

vazgeçilmezimmm
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
774
64
39
karasuya gitmeyi düşünüyorum giden arkadaşlar tavsiye edermi nasıl bir yer

ben Adapazarlıyım.
karasu bizlere yakın hafta sonları gidebildiğimiz bir yer.. hatta dün oradaydık.. nasıl bir tatil istediğine bağlı aslında.. denizi karadeniz akşamları çook serin bir havası var. ve gezecek yerleri de var. yeşilliğimiz var.. balık yeme yerleri var. yenimahalle özellikle sakarya nehriyle karadenizin birleştiği yer. manzara güzel... ama sana tavsiyem cebeci yada kefken tarafı olsun... denizi daha durgun ama karasu kadar aktif değil tabi... yani akşamları eğlence yerleri çok fazla yok. karasu da daha çok.. inşallah yardımcı olabilmişimdir. iyi tatiller.

ben Adapazarlıyım.
karasu bizlere yakın hafta sonları gidebildiğimiz bir yer.. hatta dün oradaydık.. nasıl bir tatil istediğine bağlı aslında.. denizi karadeniz akşamları çook serin bir havası var. ve gezecek yerleri de var. yeşilliğimiz var.. balık yeme yerleri var. yenimahalle özellikle sakarya nehriyle karadenizin birleştiği yer. manzara güzel... ama sana tavsiyem cebeci yada kefken tarafı olsun... denizi daha durgun ama karasu kadar aktif değil tabi... yani akşamları eğlence yerleri çok fazla yok. karasu da daha çok.. inşallah yardımcı olabilmişimdir. iyi tatiller.

cvbın için teşk
kefkene günü birlik gitmiştim daha önce denizi evet çok güzel ama pansiypn yada apart hiç görmedim oralarda
aslında gidincede akşamları eğlenebiliceğim yer istiyorum
karasunun denizi dalgalımı birde kalabalık oluyormu

evet dalgalı oluyor zaman zaman ama her zaman değil.. yinde dikkatli okunması gereken bir deniz malum karadeniz.karasu da açıklık ya ..akşamüzerleri çarşaf gibi oluyor ama. dün mesela çok güzeldi biz girdik.. akşamları da eğlenecek yerler var epeyce.. apartlar oteller de var boş yerler gördüm ben dün.. denize yakın hemde.. akşamları sergiler felan açılıyor lunaparkta var.. kalabalıkmı dersen evet derim. haftasonları hele günübirlikçiler de gelince çoğalıyor kişi sayısı dün limse yoktu gerçi hava bulutlu diye gelen olmamış halbuki çok güzeldi.. eğer yaşlılarınız varsa yanınızda gelecek havası çok hoşlarına gidiyor.. püfür püfür eser... başka sormak istediğin bişi varsa yardımcı olurum..

eh idare eder sadece..çok ta bişey bekleme bence.. avşa adasına gitmen daha isabetli olur..

cvbın için teşk
kefkene günü birlik gitmiştim daha önce denizi evet çok güzel ama pansiypn yada apart hiç görmedim oralarda
aslında gidincede akşamları eğlenebiliceğim yer istiyorum
karasunun denizi dalgalımı birde kalabalık oluyormu

KEndimi bildim bileli kefkende tatil yaparım ben.Birçok pansiyon mevcut aslında sanırım gözünden kaçtı.Kefkenin denizi çok güzeldir karasuya göre.Yalnız kefkende gece eğlence istiyorsan arabanda varsa akşamları kerpe ve cebeciye gidebilirsin..

Karasunun denizine girmeye cesaretim yok benim.Çok dalgalı..Ama gece hayatı vazgeçilmez dersen karasuyada gidebilirsin

evet dalgalı oluyor zaman zaman ama her zaman değil.. yinde dikkatli okunması gereken bir deniz malum karadeniz.karasu da açıklık ya ..akşamüzerleri çarşaf gibi oluyor ama. dün mesela çok güzeldi biz girdik.. akşamları da eğlenecek yerler var epeyce.. apartlar oteller de var boş yerler gördüm ben dün.. denize yakın hemde.. akşamları sergiler felan açılıyor lunaparkta var.. kalabalıkmı dersen evet derim. haftasonları hele günübirlikçiler de gelince çoğalıyor kişi sayısı dün limse yoktu gerçi hava bulutlu diye gelen olmamış halbuki çok güzeldi.. eğer yaşlılarınız varsa yanınızda gelecek havası çok hoşlarına gidiyor.. püfür püfür eser... başka sormak istediğin bişi varsa yardımcı olurum..

ben nişanlımla gitmeyi düşünüyorum aslında ben sakin biyer istiyorum ama nişanlımda eğlence olsun istiyorum napıcağımı şaşırdım
bu hafta kararlaştırman lazım

KEndimi bildim bileli kefkende tatil yaparım ben.Birçok pansiyon mevcut aslında sanırım gözünden kaçtı.Kefkenin denizi çok güzeldir karasuya göre.Yalnız kefkende gece eğlence istiyorsan arabanda varsa akşamları kerpe ve cebeciye gidebilirsin..

Karasunun denizine girmeye cesaretim yok benim.Çok dalgalı..Ama gece hayatı vazgeçilmez dersen karasuyada gidebilirsin

kefkene birkere gitmiştim yıllar önce bende çok beğenmiştim denizi
ben yüzmeyide fala bilmediğim için kefken olsa iyi olucak galiba
nişanlımı ikna ediyimde oraya gideyim
birde pansiyon ve apart ücretlerinden bilginiz varmı

kefkene birkere gitmiştim yıllar önce bende çok beğenmiştim denizi
ben yüzmeyide fala bilmediğim için kefken olsa iyi olucak galiba
nişanlımı ikna ediyimde oraya gideyim
birde pansiyon ve apart ücretlerinden bilginiz varmı

Ücretleri çok bilmiyorum yanlış bilgi vermiyeyim size.Bildiğim denize sıfır Şen pansiyon var nette telefonunu bulursunuz

Güzel ve sakin bir deniz memleketi.
Ama denizi çok dalgalı.
Her sezon Allah esirgezin cümlemizden ama çok boğulanlar olur.
Denize girerken dikkatli olup çok açılmamak gerek.
Sakinlikten hoşlanıyorsanız memnun kalırsınız ama yok sesli olsun canlı olursunu derseniz beğenmezsiniz.
Birde en son gittiğimde ezgi cafe bar vardı.Sesleri çok güzel olan 3 genç çalışıyordu.
Güzel bir ortamdı tavsiye ederim.

ilginize teşk ederim kızlar kararımı verdim gidebilirsem b hafta alanyaya gidicem

X