Sakallı ip

elfsunay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
33
0
54
merhaba kızlar.yolluklarımı sakallı ip ile kaplamak istiyorum.fikri olan varmı?acaba bana pahalıyamı gelir.karar veremedim.yardımcı olursanız sevinirim:KK70:

merhabalar benim çok yakın komşum ördü yollukların üstüne dikti harika oldu bende istiyorum ama kendime güvenemiyorum biraz çabuk sıkılırımda yatak odasına antrelere mutfaga ördü antreye giden para miktarı 100tl diger tarafların para miktarı belli degil bunuda ipi aldıkça yazdıgı için bliyorum ayrıca ipi parça parça aldıgı için aynı rengin devamını bulmakta biraz zorlandı ama dışarda daha pahalı diye biliyorum

önerin için çok teşekkürler.yaa evet bide aynı rengin devamını bulamazsam.sorun yaşamaktansa ben en iyisi yolluk alıyıma.s

eski yolluklarınızın üstüne göre örüp kenarlarından dikiyorsunuz kirlendigi zaman söküp makinede yıkayıp tekrar dikiyorsun

büyük yorgan ignesi ile aralarından kabaca geçirip dikersin çok gösterişli ve harika duruyor aslında bana göre emegine degiyor güzel oluyor

evet furkanca arkadaşın dediği gibi dikilio,bendaha önce yollukların altını kaymasın die altlık dikmiştimonun gibi.... dikmesi kolayda kızlar galiba örmesi zor..8 metre yolluk ör ör bitmez vala..

benim eşim mefruşatçı yatak odamıza o halılardan koymuştuk herkes çok beğeniyor zaten hazır satılanlarıda el örgüsü ama pahalı baya...

arkadaşlar merhaba acaba kalın sakallı iplemi kaplanıyor yolluklar yoksa ince olanındanmı.iki çeşidi varda bilen arkadaşlar daha detaylı anlatırlarsa sevinirim teşekkürler.

X