şaka gibi yaaaa

mihrak

GEYİKHANE Tek El Bakanı
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
1.123
1
aylardır şu siteye misafir olarak girmediğim gün yok gibi,hangi konuda araştırma yapsam yolum bu siteye çıkıyorkaydirigubbakcemile3 bir kaç gündür de aranızdayım....
veee tanışma bölümünü az önce gördümmm inanamıyorum kendime yaaa-tatlicadiarzu-
kısaca kendimi tanıtayım sizlere;
Efendim ben 26 yaşında, ıstanbul da yaşayan, bekar,şu an için çalışmayan bir bayanım.terazi burcuyum koyu bir GALATASARAY lıyımsengözlerimebaksanabfazla da detaya girmeye gerek yok zamanla tanışcazzz zatenhihoyyyt:lepi:

Son düzenleme:
Hoşgeldin, sefalar getirdin.
Evet zamanla tanışırız tabii.
Ama şunu bilki, burası insanda bağımlılık yapıyor.
Girmek kolay ama çıkmak çok zordur.yerimseniben

koyu bi galatasarylı olarak benden kocaman bir hoşgeldin :jeyyar:

çok teşekkürlerrr çok sağolun hepinizzzsırnaşık şey
evet kesinlikle eminim bağımlılık yaptığından.zaten onun için diyorum ya aylardır girmediğim bir gün olmamıştır bu siteye.ama tamamen tesadüfen.çünkü hangi konuda bi şey merak etsem google beni buraya itti.ben de artık takip etmeye başladım.sonra dedim ki ben neden aralarına katılmıyorummmhihoyyyt

fwh91pshykvr6.gif
mihrak

hoşgeldin bende yeni sayılırım GS lı olmana sevindim EN BÜYÜK CİMBOM

Hoşgeldinnnn.... Bende yeniyim buralarda... Bende internette ne araştırsam Kadınlar Klubu çıkıyor en sonunda üye oldum:)

benden de hem terazi hemde koyu galatasaraylı olarak kocaman bir hoşgeldinnn.Şeniz

hoşbulduk arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim....sizler de hoşgeldiniz'!!
dişi aslanlar yaşasınnnnn!!!!:dance::teytey:

hoşgeldin canım emin ol hergün geleceksin gelemeyince aklın kalacak

her gün mükaydirigubbakcemile3dün gece sabaha kadar burdaydım bi başladım eski mesajları okumaya onun görümcesi bunun eltisi şunun kaynanası öbürünün kocası derken sabah olmuşşşşşdelikafadulden

merhaba :)))))))))))))) sitye googlenın en cok replenen sıtesı sanırım
ne arasak bu cıkıyor :) aha benım sıtede varmıs dıyorum

X