saka gibi ama gercek HAMILEYIM

sizin adınıza çok sevindim.ALLAHIM evlat sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürsün insallah..

hayırlı olsun canım rabbim sağlık sıhhat versin

Canımcım tebriklerrr!!!!
Bende dün öğrendim...Hamileyimmmmm...
Hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah..

tebrikler. allah sorunsuz bir hamilelik döneminden sonra yavrularını kucağına almayı nasip etsin inşallah....

tebriklerr canım.allahım sağlıkla kucağına almyı nasip etsin inşallah.

Gözün aydın canım senin adına çok mutlu oldum ohh yaa ne güzel hamişler artıyo güzel haberleri hep bekliyoruz Sizlerle beraber bende aynı duyguları tekrar yaşıyorum .İnşallah rahat bi hamilelik geçirirsin bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiyle .Sevgiyle kal:teytey:

Arkadaşlar ben 32 yaşındayım erken mennopoz teşhisi konmuştu bana ben aşılama yaptırdım işte 13 ünde transfer yapıldı bugün belli olacak sonuç kan verdim sabah akşam alıcam eve giderken şimdi işe geldim ama eve gidip birde idrar testi yaptım bu sabah merakımdan tek çizgi çıktı çok üzüldm 1 ay sonra 1 sene olacak evleneli tek yumurtam gelişti ilaçla işte 16 mm olunca çatlattı doktor demek tutmammış çok ümidim kırıldı belkide hiç bebeğim olmayacak benim ağladım 2 aylık yeğenim var onu sevdim biraz işe gelmeden eşimede diyemiyorum idrar testi yaptım sonuç negatif o da heyecanlı akşam kan testi için bugün çok kötü birgün benim için ilk aşılamam ve negatif ben birde adet olamıyorum ilaçla oluyordum çok şansızım ben anladım artık

fato ve aysenozg ikinizi de çok tebrik ederim. sağlıklı hamilelikler dilerim. allah tamamına erdirsin inş.

Canım gözünaydın hayırlııı olsun rabbim sağlıcakla kucağına alamyı nasip etsin.Darısı başımızaaaa

semoşcum inşallah hamilesindir canım. ama ümitsizliğe çok erken düşmüşsün ya. daha 1 yıl olacak evleneli diyorsun.ben de yaptırdım aşılama olmadı ama hiç de üzülmedim. kaybedecek vaktim yoktu.hemen tüp bebeğe başladık ve mutlu sonucuma ulaştım çok şükür. sen de eğer olmazsa üzülme ve hemen toparlan yeni tedavin için tamam mı? en kısa zamanda kavuşursun inş. bebeğine canım.

Semos427 üzülmek icin cok erken .. Daha bir sene olmus evleneli vee umudunu yitirmissin ..

Ben 8 yildir evliyim ve pek cok kez mikroenjeksiyon yaptirdim . Malesef hala anne olamadim.

Belki böylesi daha hayirli diyorum . Saglikli ve hayirli olsun da beklerim diyorum..

Bunlari seni üzmek icin söylemiyorum. Daha cok yenisin . Yolun basindasin .

Unutma senden daha kötü durumda olanlar da var . Sabret ve asla umudunu kaybetme .

Biliyorum bir gün kalpten isteyen herkes ANNE olucak .

Ben bunun hayaliyle yasiyorum ... :a015:

Yeni Hamislerr gözünüz aydin canlarim :dance: . Darisi bizlerin basina :asigim:

hayrlı olsun tebrıkler saglıklı hayrlı gebelık donmeı gecırmen dılegıyle yuce rabbım hayrlısyla kucagna almayı nasıp etsın

tebrikler hayırlısı oldun inşallah saplıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin allah

semos cnm üzme kendini bendede o sorun var bende 1 kez aşılama ve 1 kezde tüp demiştik ve düşükle sonuçlanmıştı 2 denemede 3 yumurta olmuştu ama 13-14 daha fazla büyümedi dr iptal edelim dedi ve iptal oldu 2 ay sonra tekrar denedik 5 yumurta oluştu ama 3 tane sağlıklıydı toplandı onlarda
laburatuar ortamında gelişi durdu ne yapsak olmadı ama pes etmiycem cnm sende lütfen pes edipde üzülme bk eğer gelişim durmamış olsaydı 28/07/08 test günümdü 6 ay aradan sonra tekrar deniycem allah kısmet ederse sakın üzülme dua et kendine dikkat et görüşmek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…