Sahte Kızlık Zarı Kullananlar ?

Suels

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2018
90
12
Kızlar merhaba bugün bir sitede denk geldim Merve diye bir hanımla konuşuyorsunuz ürünün orjinal olduğunu bakanlık sitesinden üstündeki kodu okutup emin olabileceğimizi falan söyledi. Bu sitenin sattığı ürünü kullanan var mı aranızda kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi lütfen ?

Yıllarca hamile miyim diye konular açıp şimdi bakire rolü mü yapacaksınız?
Çok bildiğini zannedip hiç birşey bilmeyen ahlak bekçisi. Evli olduğum yazıyor açıklamalara da baksaydın keşke. Aynı zamanda da ürünün fantezi ürünü olduğunu bilip de konuşsan keşke

Çok bildiğini zannedip hiç birşey bilmeyen ahlak bekçisi. Evli olduğum yazıyor açıklamalara da baksaydın keşke. Aynı zamanda da ürünün fantezi ürünü olduğunu bilip de konuşsan keşke
Ay bu fantazi miymiş?
Bozup bozup zevk alıyorlar demek ki çok afedersinizzzz pardonnn tamamen benim cahilliğimmm

Yani bilemedim biraz sacma bir fantazi gibi geldi

Sırf bu yüzden cerrahi islemle diktirip defalarca ilişkiye giren insanlar var sırf karşı taraf istiyor diye acı çekmek çok saçma

Merhaba ürünü aldınız mı.

Nee inanamıyorum gerçekten mi. Tek ümidim oydu. 2 tür varmış çin malı ve japon malı. Japon iyiymiş. Sahtekizlik.com sitesi güvenilir gelmişti bana. 2 tane gönderiyor birini kendiniz deneyin içiniz rahat etsin diye garanti veriyor. Siz nereden aldınız

Bende ordan aldım. Evet 2 tane gönderdiler ama ben zaten eşimle kullanacağım için kendim denemedim hiç yarım saat içinde boya kendiliğinden aktı zaten vücuda bulaştığında da asla çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…