Sahte dudak dolgusu maduru

lovely_06

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
97
29
4 sene önce bi hevesle yaptırdığım dudak dolgusu başıma bela oldu malesef. Çok araştırmalar yaptım ama benim gibi bu konuda madur olan bi insanla karşılaşamadım malesef :KK43: Burda sahte reklamları çok yapılan ve fiyatları aşırı pahalı olan bir doktora yaptırdım üstelik. Fakat dudağıma ne sıktığını gittiğim diğer doktorlar dahi açıklayamıyor. Dudaklarımın içinde taş gibi ve 4 yıldır erimeyen bir madde var inanılmaz acı veriyor. Ameliyatla aldırmam gerekiyormuş fakat iz kalacakmış psikolojim inanılmaz bozuk ve depresyona girdim resmen düşünmekten. Başına böyle bişey gelen varsa lütfen benimle paylaşın :KK43:(((

Daha öncede belirtmiştim dudak dolgusunda herhangi bir garanti belgesi veya bunu yaptırdığınıza dair elinizde kanıt oluşturacak bir belge verilmiyor. Bu davayı açtığımda delil olarak sunabileceğim bişey olması lazım elimde ve şuanda da olduğu gibi elimde belgem olmadığı için doktor çok kolaylıkla üstünden atabiliyor olayı üstüne birde avukata verdiğim para cabası olacak malesef. Zaten birçok estetikte durum böyle bence ameliyatta dahi felaket sonuç yaşayan insanlar bir sonuç elde edemiyorlar bu konuda :KK43:((

X