Sahte Dişçi

armeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
87
0
Arkadaşlar dikktinizi çekerim başlığa sahte dişçi yazdım diş hekimi değil. Çünkü bu kişiler diş hekimi değil. Diş hekimliği fakültesi liseden sonra 5 yıllık eğitim verir. Bu sahte dişçiler ise genelde ilkokul mezunular. Yanlış anlamayın ilkokul mezunlarını küçümsemiyorum.
Yapmanız gereken gittiğiniz diş hekimi muayenehanesinde hekimin diplomasının ve muayenehane uygunluk belgesinin asılı olup olmadığını kontrol etmektir. Diplomadaki resmi hekimle karşılaştırın. Bazen diş teknisyenleride diş hekimleriyle ortak olup muayenehane açabiliyorlar. Bunlara dikkat edin. Sahte dişçiler gerekli hijyen kurallarına uymadıkları için tüberküloz, hepatit, AIDS gibi hastalıkları kapma olasılığınız var. Bilinçli olalım ve maddi-manevi fedakarlıklarla okumuş diş hekimlerine saygı duyalım. Kendimizi, çocuklarımızı ve sevdiklerimizi sahte dişçilere emanet etmeyelim.

haklısınız bizim bi tanıdığımız vardı onların hep sözünü ettikleri övdükleri bi dişçi vardı o adam da sahte dişçiymiş bütün mal varlığına el koyulmuş hapis cezası vermişler oysa ki adam ne kadar zengindi meğer hepsi harammış

arkadaşlar sahte diploma yapmakta çok kolay artık ona bile inanılmaz heleki burda isim ve adres verilerek övülen dişcilere hiç ama hiç aldanmayın bu kişiler sahtekar kadın kimliğinde girip kendilerine müşteri hasta bulmak için kendilerini övücü yazılar yapıyor aman derimm ben yandım sizde yanmayın hatta bu tür adres telefon içerikli doktor isimleri gorurseniz yönetimi uyarın hemen banlanıyor...

haklısınız sahte diploma hazırlamak çok kolay yapmanız gereken diş hekiminin adını bulunduğunuz ilin dişhekimleri odasından araştırmak çünkü fiili çalışan her dişhekimi odaya kayıt yaptırmak zorundadır.

keşke herkes yaşadığı kötü olaylara neden olan yada sahte dişçileri burada açıklaşa. en önemlisi bu sahte yada kötü tedavi yapan insanlar( terbiyemden insanlar diyorum) başka hastaların hayatları ile oynamasın

X