Sağlıksız bebekte belirtiler

Denizyelken

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2021
183
16
Sağlıksız bebekte vücutta ne gibi belirtiler oluyor.vücut kendisi attığında ne zaman nasıl belirti oluyor.banada doktor bebegim gelismediginicin kürtaj dedi ama kürtajdan sonra çocuk sahibi olma şansımı da kaybetmekten korkuyorum.3 gündür sırt ve karın ağrım var

Neden olmayasın? Çoğu kişi yaşıyor bu durumu ve tekrar sağlıklı bir gebelik elde ediyor. Kürtaj olman gerekiyorsa ol lütfen. İçinde parça kalırsa ve tekrar hamile kalırsan onu da riske atarsın.

Öyle düşünmeyin sağlıksız olduğu için direkt sonlandırıyo vücut gebeliği. Tekrar olur yaşınız kaç bilmiyorum ama hamile kalmışsınız tekrar kalabilirsiniz. Üzgünsünüz anlıyorum ama sebeplerini araştırın ilk önce

Herşey gayet normal gidiyordu.progestan kullanmaya başladıktan sonra hassasiyetim azalmaya başladı.5.haftasinda da çok stres ve üzüntü yasadim

Bu hafta sonu doktor vajina muayenesi yapicak yine kalp atışını duyamazsa alırız dedi.amaki iki gündür hiçbir hamilelik belirtim yok

Yaşimdan dolayı artık imkansız psikolojimi toparlamam çok zor bu gebelikte bana mucize gibi gelmişti ama ne yazikki kalbi calismadi
Ben 2 senenin sonunda haziran 17 de öğrenmiştim gebeligimi, 5+4 te dusuk yaptim. 35 yasimi dolduruyorum 3-4 ay sonra. Ben de cok uzuldum yasimi kafama taktim dusukten sonra ilk adetim bitti yine kaldigimiz yerden devam ediyoruz, düşüğün arkasi cabuk olur derler. Nasipte boyle sinama varsa vardir bildigi Rabbimin. Olur Allahin izniyle

Benim yaşım daha büyükbir başarısız tüp bebek deneyimim oldu.dusugun arkası çabuk olur ne demek vücut hemen toparlaniyormu.bende düşük belirtisi varmı bilmiyorum ama iki gündür karın ağrısı var ara ara geliyor

Adete göre 8.haftadayim bana göre 6.haftami doldurdum.ama ki ultrasonda p.tesiden beri bebek 5 hafta 6 gün hiç gelismemis bir haftada
Çok üzüldüm ben de 3 4 hafta geriden gelmiş bebek karnımda ölmüştü haftalarca kalmış hamilelik belirtisi sanıp kusuyordum,sonra fark ettim ki zehiri atıyor olduğum aklıma geldi ,güzel bebeğim bana çok acı çektirmeden gitti.3 ayliktim bu arada.

Hemen hamile kalirsin dusuk yasadiysan. Cok var cevremde dusuk yapip 2-3 ay sonra hamile kalan. Benim de agrim olmustu ara ara 3-4 gun sonra da dustu zaten.

Hemen hamile kalirsin dusuk yasadiysan. Cok var cevremde dusuk yapip 2-3 ay sonra hamile kalan. Benim de agrim olmustu ara ara 3-4 gun sonra da dustu zaten.
Kürtaj için bazı hanımlar çok olumsuz yorum yapmış bir hayli korkuttu beni.doktor progestan kullanmaya devam etmemi istedi.progestan düşük yapmayı engelliyorsa onu kullanirken düşük olmaz sanırım

Kürtaj için bazı hanımlar çok olumsuz yorum yapmış bir hayli korkuttu beni.doktor progestan kullanmaya devam etmemi istedi.progestan düşük yapmayı engelliyorsa onu kullanirken düşük olmaz sanırım
Insallah olmaz. Dua edin kalbinizi ferah tutmaya calisin. Sıkıntıli surec duadan baska bisey gelmez elimizden. Hayirlisiyla tutunsun insallah saglikla. Siz de beklediginize nail olursunuz Allahın iziyle

Yok düşecekse düşüyor duracak sağlıklı bir bebekse destek sağlıyor

Insallah olmaz. Dua edin kalbinizi ferah tutmaya calisin. Sıkıntıli surec duadan baska bisey gelmez elimizden. Hayirlisiyla tutunsun insallah saglikla. Siz de beklediginize nail olursunuz Allahın iziyle
Bir hafta hiçbir gelişim göstermeyip gebelik belirtileri de yok olduğunda hala umut varmıdır

Siz kürtaj olmadan evde kendi kendine düşürmek için daha önce konu açan kişi misiniz?

Millete saldırıp gitmiştiniz. Şimdi konuyu değiştirip açmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…