Sağlıklı ve hızlı zayiflayin

2bebekveben

Yakışıklının Annesi olmak kolay mi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2019
30
43
34
Merhaba,

Size zayıflama hikâyemi anlatmak istiyorum. Geri de o eski kiloma donmedim.
Inşallah sizler de faydalanır ve zayıflarsiniz.

Diyet yok.
Şartlanma yok.
Şunu bunu ye ya da yeme yok.

Allah ne verdiyse diyerek yola çıktım.
Kilomla dalga geçilmesi ve hakaretlere maruz kalmam beni buna sevk etti.
Bazen diyorum ki her serde varmış bir hayır. O kötü yorumlara alindigim için zayifladim şimdi onlar benden kilolu ve su göbeği nasıl eritecem deyip duruyorlar.
Onlara anlatmıyorum ama size anlaticam.

Ilk şey inanacaksiniz.
Zayıflayacagim.

Erteleme ve doz aşımı olmasın yeter.

1. Kural önünüze gelen yemeklerin hepsinin tadına bakın. Yasak olmadığı için çok da cazip gelmeyecek.
Sadece tadına bakın. O size yeter. O gün ne pistiyse farketmez. Sadece tadına bakın. Bitti.

2. Kural evdeyseniz bol ev işi temizlik yapın . Ev silin supurun. Çocuklarınız varsa hareketli oyunlar oynayın.
Çalışıyorsanız. Çok oturmayın yeter.

3. Kural her gece uyumadan önce yataginiza yatın ve 45 defa göbek egzersizi yapın ve rahat bir uyku gelsin. Bunu hiç ihmal etmeyin çok yorgun da olsanız. Yarın mutlu uyanmak için diyerek yapın.

Suyu sınırsız için. Aciktikca su için. Elma yiyin. Bir de kayısı yeter.

Ben böyle zayifladim . Manken gibi vücudum var şimdi ne giyme yakışıyor. Ozguvenim bile yükseldi.

Bazen insanların bir çift kötü sözü size iyilik olabiliyor. Iyi ki taslanmisim ki bugün taclaniyorum

2bebekveben 2bebekveben ne güzel vücudunuza ve ruhunuza istediğinizi vermişsiniz ve mutlu sona ulaşmışsınız. tebrik ederim.
ben de sabit diyet yapamayanlardanım. listelere bağlı kalamıyorum. herşeyden yiyerek kilo vermek istiyorum.
kaç kilodan kaç kiloya düştünüz?

80 dan 50 kg ya. 5 ay bu düzeni bozmadan devam ettim.

harika. -30 çok süper bir rakam. ayda ortalama 6 kilo. çok çok iyi bence. insan gerçekten istedi mi emek verdi mi oluyor. bu bir gerçek.

benim boyum ve güncel kilom profilimdeki gibi. umarım ben de birgün sağlıklı ve ideal kiloma ulaşırım.

Merhaba tebrik ederim sizi bir günlük örnek yediklerinizi paylaşır misiniz

Sabah : 1 tane zeytin 1 dilim peynir bir tane yumurta . Yumurtayı ekMeksiz yiyemedigim için bir somun ekmeğin 6 da 1'i kadar bir parça ekmek.

Öğle : 1 tane yaprak sarması bir tane kabak dolması 1 bardak ayran.

Akşam : herhangi bir corbadan 3 yemek kaşığı. Salata. Ayran.

Bu kadar. Bu zayıfladigim dönemde yediklerim. Dolma sarma o gün masada varsa yiyorum.

Ya ben şunu bunu yiyerek zayifladim diyemem. Evdeki hangi yemek varsa onu yedim. Ama sabah haricinde ekmek yemedim. Ekmeği pek sevmem zaten. Kiloluyken de yemezdim. Ben kiloyu ekmekle değil çok yemek yiyerek ve hareketsiz kalarak almıştım.

Is tersine dönünce zayifladim doğal olarak.

Sadece yemeklerin tadına bakarak zayifladim, . Doymak diye bir şey yoktu hayatımda . Zayıflamak isteyen doyarak sofradan kalkmak istiyorsa karnını suyla doldursun. Yemekle doymasin asla.

X