sağlık ocağı

ben hamile değilim ama benim bütün tanıdığım hamileler 6. aydan sonra almaya başladılar yani doğumdan önce son 3 ay doğumdan sonra ilk 3 ay alıdılar fiş veriyolar onunla gidip alıyosun hemde 1 koli

hadi yawfff öle bişi mi varmış benim haberim yok bakalım 12 ağustosta gitcem sağlık ocağına sorarrım o zaman...

ben aldım 3 ay dogumdan önce 3 ay dogumdan sonra.. ayrıca bu sadece kocaeli için gecerli

Ben mahallemizdeki sağlık ocağına sordum bana öyle birşey olmadığının söylediler. Doğrusunu nasıl öğrenecez?

bugun gittim sağlık ocağına 10 ağostosta 24 kilo birden vereceklermiş.daha öncden yanlış anlaşılmışım.bence kocaeli için geçerli değilödir habelerde duymuştum her hamile kadına verilecek diye

bugun gittim sağlık ocağına 10 ağostosta 24 kilo birden vereceklermiş.daha öncden yanlış anlaşılmışım.bence kocaeli için geçerli değilödir habelerde duymuştum her hamile kadına verilecek diye

benim kuzenimde aliyo cnm süt saglik ocagindan korfezdekinde

yok canım sadece kocaeli için geçerli olamaz çünkü tv de her yerde çıktı bu haber bende bugün gidiyorum bakalım bana ne dicekler ha bu arada tetanoz aşısı için ücret ödücezmi sağlık ocağına...

Süt işi muallakta burada ama bir kaç yere daha soracağım, tetanoz aşısına ücret vermedim, almıyorlar yani. Sadece kolumda ağrı oldu 3 gün ama ağrı kesici almadım, dayanılmıcak bir ağrı değil.

ben gittim kızlar sağlık ocağına aşıyıda oldum süt kartınıda verdiler hemde ben hiç bişe sormadan gel sana bide süt kartı dolduralım 6 ay boyunca ayda 12 lt sütünüde alıcaksın dediler ilk 12 lt aldım bile ..

bende yaklaşık 15 gün önce 12 lt süt aldım.ilk kayıt olmaya gittiğim zaman ordaki ebe söyledi 6.aydan sonra süt vericez diye ve verdiler.bundan sonrada vericeklermiş ama sadece kocaeli için mi geçerli bilmiyorum.öyleysede çok saçma başka şehirdeki arkadaşların da hakkı...

diğer il ve ilçelerde de veriliyomu acaba bilgisi olan varsa yazabilir mi arkadaslar birde markası falan varmı sütün her sütü içemiyorum ben ama olsun puding falan yaparız :)

diğer il ve ilçelerde de veriliyomu acaba bilgisi olan varsa yazabilir mi arkadaslar birde markası falan varmı sütün her sütü içemiyorum ben ama olsun puding falan yaparız :)

canım yörükoğlu marka süt veriyorlar da başka şehirlere veriyorlarmı bilmiyorum...

arkadaşlar bu sadece kocaeli için gecerli sakaryada falan yok bu kocaeli belediyesinin sundugu bi hizmet zaten sütlerin üstündede yazıyo

arkadaşlar bende aldım süt hemde 24 kilo bol bol puding yapıyorum.ama sanmıyorum sadece izmit için geçerli değildir.

X