Sağ tüpüm tıkalı, sol açık.

rabia1990

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
28
4
33
Kızlar kafam çok karıştı. Ben daha önce dış gebelik yasadim sag tarafimdan. Takipli hamile kalman lazım denildi. Simdi hastaneye gittim yumurtlamam sag tarafda bu ay. Benim sag tüpüm tıkalı. Doktor bana şimdide hamile kalabilirsin sagdan yumurtladin die dış gebelik olur kesin gibi bisey yok sol tupunde cekebilir yumurtayi dedi. Ama ben korkuyorum ayni seyi yasarsam die. Bilgisi olan varmi

Sol tüpün nasıl cekecekmiş sağ yumurtalıktan acaba elektrik süpürgesi mi bu? Bana saçma geldi. Aynı şey tekrarlar mı Allah bilir.

Bazen bir tüp diğer tüpte ki yumurtayı kapabiliyor. Ama bir ihtimal. Sağ tüp tıkanıklığı için çözüm sunmadılar mı peki

Kızlar merhaba. Bende Nisan ayında dış gebelik yaşadım sağ tüpüm tıkalı sol açık yumurta rezervim düşük ve çikolata kistim var. Ağustos a kadar korunduk. Doktorun izniyle korunmayı bıraktık şimdi ise 2 ay kist tedavisi gördüm ekimde bıraktım şimdi işte çocuk için deneme yapıyoruz ama aşırı stresliyim ve sürekli ilişki sırasında aklıma geliyor nolur bilgisi olan yardım etsin bu arada 1 yılım bitti evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum. Rabbim izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…