Sağ kasık ağrısı ve kremsi akıntı

Cckbck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
15
1
29
Bugün adet olmam gerekiyordu genelde adet günlerim şaşmaz günü gününe olurum olmadan bir kaç gün öncede kendini belli eder fakat bu ay hiç olmadığı gibi sağ kasık ağrım ve kremsi akıntım var bunu ilk gebeliğimde ve ikinci düşüğümdede yaşamıştımm hamile olduğumu düşünerek test yaptim bugün fakat negatif kafam çok karıştı

Evet bu şekilde.akintim diğer iki gebeligimdede bunu yaşadığım için gebelik var umuduyla test yaptım bugün fakat negatif çıktı
Benımde reglm 4 gun oldu gecıktı test yaptım negatif çıktı beyaz losyon gibi akıntım geliyo o yüzden şüphem devam ediyor

Benımde reglm 4 gun oldu gecıktı test yaptım negatif çıktı beyaz losyon gibi akıntım geliyo o yüzden şüphem devam ediyor
Bu şekilde.akinti dediğim gibi iki gebeliğimde geldi onun dışında hiç yaşamadım ama bu kaset testlerde pek yaniltmiyor daha öncesinde varsa gebelik cikiyordu heralde değiliz hamile

Bugün adet olmam gerekiyordu genelde adet günlerim şaşmaz günü gününe olurum olmadan bir kaç gün öncede kendini belli eder fakat bu ay hiç olmadığı gibi sağ kasık ağrım ve kremsi akıntım var bunu ilk gebeliğimde ve ikinci düşüğümdede yaşamıştımm hamile olduğumu düşünerek test yaptim bugün fakat negatif kafam çok karıştı
Gecen ay hamile olmadığım halde ben de o beyaz losyon tarzı akıntıyı yaşadım kesin hamileyim dedim ama adet oldum ve kan testi de negatif çıktı.

X