sağ göğüs kafesinde ağrı :(

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
4
40
selam kızlar..
dün akşam üzerinden beri sağ göğüs altımda göğüs kafesimde ağrı var. hareket etmek ızdırap oldu.. öksürmem mümkün değil. uyku uyuyamadım walla sabahı sabah ettim hala da ağrıo her dönüşümde acıo sanki kemiklerin üzerinden kamyon geçmiş
nette bakındım pek bişi bulamadım tek veri
"Göğüs kafesi ağrısı:
Memenizin altında keskin bir ağrıdır. Özellikle sağ tarafta hissedilir. Gebeliğin sonlarına doğru rahmin göğüs kafesini kaldırmasıyla oluşur. Sırtınızı destekleyerek göğüs kafesine baskıyı azaltın. Bebeğin pelvik boşluğa kaydığı otuz altıncı haftada ağrı kaybolacaktır.
"

benzer bişi yaşayan var mı ??? 3 hafta nasıl çekerim bu ağrıyı ben :sinifsinif:mafoldumben

bende bu 15 haftalarda olmuştu kendiliğiden geçti felaket bişeydi sebebini araştırmadan geçti 1 hafta falan zorladı beni yalnız

Snde sekerde vardi sanirim..Bobrek lerle alakali birsey olmasin daha onceki bir topikte okumustum bobrek buyumesi oluyormus seker yuzunden..(Baya bir korkmustumda bu konuda ondan aklimda kaldi) dedigin gibi bir agriyi 3 hafta cekmene gerek yok...Gecmis olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…