Şafak Olgan aşılama yaptıranlar

kubra753

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
41
21
30
Merhaba hanımlar 🌸
Ben bugün adet oldum ve Akdeniz üniversitesi Dr Şafak beye aşılama yaptırmak istiyorum aşılama yaptıranların bilgilerine ihtiyacım var nasıl bir süreç ve ilk muayeneye adetliyken mi gidiliyor lütfen bilgi sahibi olanlar yazabilir mi 😊

Merhaba , şöyle söyleyeyim aşılama gibi bir şansımız bile yokken tanıştık Şafak hocayla. İlk günden bu adam beni çocuk sahibi yapar demiştim. İyi ki tanıdım iyi ki yollarımız kesişti. Tüp bebek tedavisi gördüm ve ilk denemede hamileyim. Çok zordu, her derdime ortak oldu. Bence kesinlikle gitmelisin. İlk denemede tutması bi mucizeydi ve buna vesile oldu çok şükür 🙏

Merhaba , şöyle söyleyeyim aşılama gibi bir şansımız bile yokken tanıştık Şafak hocayla. İlk günden bu adam beni çocuk sahibi yapar demiştim. İyi ki tanıdım iyi ki yollarımız kesişti. Tüp bebek tedavisi gördüm ve ilk denemede hamileyim. Çok zordu, her derdime ortak oldu. Bence kesinlikle gitmelisin. İlk denemede tutması bi mucizeydi ve buna vesile oldu çok şükür 🙏
Gerçekten çok düşünceli bir doktor pazartesi kontrolüm olucak muhtemelen çarşambada aşılama yapılacak 2 tane yumurtam gelişmiş sol tarafta 5 gün Klomen ilacını kullandım inşallah güzel sonuç alırım bende ilkin de tutar 🤲🏻 sizin adınıza da çok sevindim hayırlısı ile kucağınıza alırsın inşallah kaç aylık oldu sizin şuan 😊🌸

X