Sadece gerçekten bilgi istiyorum

hepdertindeyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
9
3
24
2 haftaya yakın oluyor erkek arkadasımla birlikte olduk korunmasız olduğu için de ilaç içmiştim ama reglimin günü geçti ve hiç regli kanına benzemeyen açık kahve rengi pü türlü bir kan var ama bugün de muamele gittim rahım de enfeksiyon olduğu için alttan muane etti ve sürüntü aldı eğerki gebe olsam alttan muane de anlasılmaz mıydı bunu doktor fark etmez miydi? Yasım daha ufak ve belirtileri nedir bilmiyorum bi haftadır gogusumde agrı var asırı derecede sancımda var regli olucam ondandır diye düşündüm daha test almadım test almam gerek biliyorum ama bunun için bi süre daha geçsin kesinleşsin diye bekliyorum lütfen ne yapmam gerek belirtileri neler bana yardımcı olur musunuz? Google gebelik lekelenme lerine baktıgımda bendekine çok benziyor du içim bunalıyor gebelik testini kacıncı haftada yapmam gerek?

sürümtüden anlamaz da kan tahlili istemedi mi? ilaçtan dolayı bence yasıyorsun bunları. ama zaten 2 hafta önce ilişki olmus. gebelik olsa bile görünmesi için ultrasonda erkem su an. kan testünde çıkar ama

Nasıl farketsin kızım? Mümkün mü alt tarafı sürüntü almış…
Gebelik belirtileri de kişiden kişiye değişiyor regl belirtilerine benzediği için anlaman zor olur…

En iyis erken gebelik testi.
Yarın yapacagım zaten regli gibi sancım var şu an umarım regliye döner bu bunun yani sırada zaten kan testi de vericem benden smear aldı smear gebelik içinde alınıyormus birde Google yazdı üzere elı bir ete carparsa rahime gebe değil ama çarpmaz bir engelle karşmazsa gebe olabilirmiş kadınlsr bende carpmıstı hatta agrıyor mu diye de sordu farklı bir Agrı var mı diye

sürümtüden anlamaz da kan tahlili istemedi mi? ilaçtan dolayı bence yasıyorsun bunları. ama zaten 2 hafta önce ilişki olmus. gebelik olsa bile görünmesi için ultrasonda erkem su an. kan testünde çıkar ama
Kan aldı ama o her hangi bir enfeksiyon var mı diye demişti kan ve idrar aldı kan 3 tüp idrar 2 tüp verdim

X