Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sadece buz masajı ile göğüs büyütme!

s0fly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2013
38
0
..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
Bundan 5 ay önce göğüs ucundan 92 altından 79 di ölçülerim. Sonra 4 ay boyunca 7 kilo verdim 60kilodan dan 53e düştüm ve ölçülerim üstten 86 alttan 73 oldu. Son 1 haftada buz masajı denedim göğüslerim inanılmaz dolgunlaştı şimdi ki ölçülerim üstten 91 alttan 73. Hem fit ve sıkı bi vucudum hemde dolgun göğüslerim var artık. Şimdilik 75B kullanıyorum ama 75C kullanana kadar devam edicem. Başka çay krem ya da benzeri hiç bişey kullanmadım,etkisini ve kalıcılığınıda paylaşıcam sizlerle. Hem çok kolay bi yöntem hemde hiç bi zararı yok. Denemekle bişey kaybetmiyosunuz yani:KK34:

Canım sen kilo verince doğal olarak göğsün sarkıp diriliğini kaybetmiştir kilo verince olan doğal birşey bu ve buz masajıyla eski diriliğini kazanmıştır o yüzden cm artmıştır çünkü buz masajı dirilik veriyor sarkmayı önlüyor tedavi ediyor yoksa göğüs büyütmüyor yani olmayan birşey eklemiyor

Canım sen kilo verince doğal olarak göğsün sarkıp diriliğini kaybetmiştir kilo verince olan doğal birşey bu ve buz masajıyla eski diriliğini kazanmıştır o yüzden cm artmıştır çünkü buz masajı dirilik veriyor sarkmayı önlüyor tedavi ediyor yoksa göğüs büyütmüyor yani olmayan birşey eklemiyor

Katılıyorum. Dirilik vermesi mükemmel bir şey tabii ki ama büyültmek bu kadar kolay olsa keşke :)))

kesinlikle sarkma olmadı kilo verince ama arkadaşlarımda inanmadı en sonunda fotoğraf koyucam :KK9::KK9:

Yalnız canım sen zayıfladğın halde göğüs debi küçülme olmamış. Kilo vermeden önce de 13 cm iş verdikten sonra da 13 cm.

Yalnız canım sen zayıfladğın halde göğüs debi küçülme olmamış. Kilo vermeden önce de 13 cm iş verdikten sonra da 13 cm.

aynı anda sırtımdanda kilo verdiğim için aradaki fark değişmedi evet ama eskisinden daha küçük görünüyodu

Benim göğüslerimin küçük olması biraz genetik ama acaba bende sadece buz masajıyla büyütebilirmiyim ki .
Günde kaç kere nasıl yapıyodun ?

Benim göğüslerimin küçük olması biraz genetik ama acaba bende sadece buz masajıyla büyütebilirmiyim ki .

benim de genetik canım. Annelerimin teyzelerimin falan küçük bende onlara benzemişim. 16 yaşındayım yaşımın bu kadar büyümeye müsait olmasına rağmen ben bi türlü büyütemedim. Arkadaşın daha önce göğüsleri büyükmüş zayıflayınca küçüldüğü için normal geldi bana. ben daha önce buz masajını denedim 1 buçuk hafta kadar gözle görülür değişiklik olmadı.:S

benim önceden de normaldi göğüslerim yani desteksiz 80byi tam dolduruyodu ama bence dene belki işe yarar sonuçta maliyetide sıfır,iki adet buz kalıbını alıyosun birini sağ göğsünde diğerini sol göğsünde dairesel hareketlerle buz eriyene kadar yapıyosun

2 gündür buz masajı yapmaya başladım ve göğüslerim hassaslaştı ağrımaya sızlamaya başladı inşallah bu büyüdüğüne işarettir ben çok ümitliyim :)

Benim bugün 3.günüm ama öyle gözle grülür bir gelilme yok zaten olması içinde çok erken bakalım sabredeceğiz :)

X