Saçta yaralar

Cansurs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
1.588
2.056
29
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 yıl önce saçkıran olduğumu farkettim.Hemen cildiyeye göründüm yaklaşık 1 yıl kortizon iğneleri vuruldum kafamdan ve şükür geçti ancak o zamandan beri böyle kepek gibi kafamdan yaralar dökülüyor.Boyle bı sorunu olan çözüm bulan varsa bir ürün onerebilir mi? Asla atamadım kafamdan derim dökülüyo gibi , siyah tişört giyiyorum üstü bembeyaz 🙄

Ketoral, konazol türü ilaçları denediniz mi şampuan formunda?
Doktorum o dönem saç çıktığı an bıraktı tedaviyi zaten.Bende bir daha görünmedim kuzum.Kullanilan, fayda görülen herşeyi denicem artık çünkü cildiyeden zamanında 1 kez şampuan kullandım o hiçbir işe yaramadi.O yüzden insanların memnun kaldığı bı ürün denemek istiyorum artık

Farklı bir cilt hastalığına çevirmiş olabilir mi? Kaşıntı çok oluyor mu?

Gariptir ki kaşıntım hiç yok 😂 kepek gibi kasirsam dökülüyor
O zaman hastalık vs değil de deri kendi yeniliyor olabilir ya da kullandığınız bir ürün iyi gelmiyor. Ben sedef olabilir mi diye düşünmüştüm ama kaşıntı yokmuş şükür

O zaman hastalık vs değil de deri kendi yeniliyor olabilir ya da kullandığınız bir ürün iyi gelmiyor. Ben sedef olabilir mi diye düşünmüştüm ama kaşıntı yokmuş şükür
Şuan kaliteli bir bakım ürünü kullanmıyorum normal şampuan saç kremi sadece.O yüzden belki başına gelen vardır diye forumdan yardım almak istedim.Tesekkur ederim 😙

X