saçmalıyor muyum acaba*

cananrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
26
0
hanımlar merhaba
29 haftalık hamileyim.kısmet olursa bir kızım olucak. merak ediyorum ve doktoruma sormaya utanıyorum. aranıda hamileliğinde karnından cıtırtı gelen var mı ? evet cok saçma biliyorum ama eminim karnımın içinden bir ses geliyor.aynı uçku kalemin ucunun kırılma sesi gibi. tek oluyor bu. sadece birkez.ve günde 3 4 kez duyabiliyorum. asagı yukarı 10 gündür duyuyorum bu sesleri.baştan bilekliğimden geldiğini düşündüm ama artık eminimki karnımın içinden gelio bu sesler. çok ilginç değil mi? başına böyle bişey gelen var mı ? interneten arastırmaya caıştım ama hiçbişey bulamadım. cevaplarınızı bekliyorum.:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım benimde rada ses gelirdi kulağıma ama farklıydı benimkide yani olurmu olmaz mı inan bende bilemiyorum..ama duyardım bende ses....ama günde 2 kere aşağı yukarı yani....

canım moralini bozmak istemem ama çatlıyorsun o kadar bişey yok başka bende duyuyordum benzerlerini ama karnımdan gelmiyordu bacaklarım çatlıyormuş.

Bende bebeğimin eklem seslerini duyar gibiyim. Hani istem dışı bileğimiz kütürder ya onun gibi
anlatması güç. Eşime söyledim, doktora söyleme güler dedi Ama hakketten sanki içerde haraket ederken kıkırdak sesi geliyo)

ben daha okadar bişey hissetmedim ama arkadaşım doğumdan önce öle çıtırdamalar duymuş anlatıyordu bana çatı açılması ilede alakalı olabilir die düşünüyorum

canım geçen ey bende böyle bir topik açmıştım..demekki herkezda oluyomuş rahatladım..ilk duyduğumda acil doktora gittim ben doktor güldü..o çatlama sesi canım ..iç derin çatlıyor..gözün aydın çatlıtosun..kremleri sürmeye başla bol bol.ben felaket çatladım.36 haftalığım...

nasıl yani ya deri çatlarken aynı zamanda da çıtlıyomu yani????? çok ilginç ilk defa duydum.... ilerleyen haftalarda takip edeyim bakayım....

aynen yaa.. bana da komik geldi ama sürekli duymaya baslayınca anlam veremz oldum. ben inşallah çatım genişliodurda ondan cıt sesleri duyuyorumdur demiştim . ama iç derimin çatlama ihtimali de var tabiki. cok mantıklı. neyse nerdeyse 30 haftalık hamileyim karnımda hiç çtlama olmadı, krem sürüyorum ama çatlayacağı varsa zaten engel olamayız heralde. sağlık olsun. bebişlerimizi sağlıklı bi şekilde kucagımıza alalımda gerisi önemli değil. cok teşekkür ederim herkese. herkese hayırlı ıkolay dogumlar hanımlar. öpüyorum hepiniizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…