Saçma Sapan İnsanlara Aşık Oluyorum

tugba_komair

Ah Yalan Dünya
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
5
11
Arkadaşlar Selam ,

5 yıllık çok kötü biten bir ilişkimin ardından gittim yine nerde saçma sapan bir insan var ona aşık oldum . Ben üniv. mezunuyum o lise mezunu fakat ne örf ne adet ne gelenek ne memleket hiçbirşey uymadığı gibi kafa yapımızda uymuyor . Ben yanlız yaşıyorum oda bizim mahallede market işletiyor , fakat hergün içki içiyor yaşı benden biraz küçük , geçenlerde bana el kaldırdı vurdu kıskançlığı yüzünden , Ben artık ne yapacağımı bilmiyorum kopmak istiyorum hergün dükkanın önünden geçiyorum işe giderken mecburen , ayrıldık esasında ama yinede görüşürüyoruz beni hergün başka değmeyen saçma kadınlarla aldattığına eminim çünkü pavyon gibi yerlere takılan bir insan . Açıkçası dışardan efendi görünsede içi henüz adamlaşmamış. Kendimi soğurmaya çalışıyorum biryandan da sevgisini istiyorum vallahi ne yağacağımı şaşırdım birkaç akıl verin :KK43:

Arkadaşlar Selam ,

5 yıllık çok kötü biten bir ilişkimin ardından gittim yine nerde saçma sapan bir insan var ona aşık oldum . Ben üniv. mezunuyum o lise mezunu fakat ne örf ne adet ne gelenek ne memleket hiçbirşey uymadığı gibi kafa yapımızda uymuyor . Ben yanlız yaşıyorum oda bizim mahallede market işletiyor , fakat hergün içki içiyor yaşı benden biraz küçük , geçenlerde bana el kaldırdı vurdu kıskançlığı yüzünden , Ben artık ne yapacağımı bilmiyorum kopmak istiyorum hergün dükkanın önünden geçiyorum işe giderken mecburen , ayrıldık esasında ama yinede görüşürüyoruz beni hergün başka değmeyen saçma kadınlarla aldattığına eminim çünkü pavyon gibi yerlere takılan bir insan . Açıkçası dışardan efendi görünsede içi henüz adamlaşmamış. Kendimi soğurmaya çalışıyorum biryandan da sevgisini istiyorum vallahi ne yağacağımı şaşırdım birkaç akıl verin :KK43:
Cok mu aradiniz boyle karaktersiz bir adami. Basinizi taslara vurursunuz ilerde. Is isten gecmis olur ama.

Cok mu aradiniz boyle karaktersiz bir adami. Basinizi taslara vurursunuz ilerde. Is isten gecmis olur ama.

Hiç sorma 3 yıldır alışveriş ederim dükkanından hiç bir his beslemezken birden onun ilgisi üzerine böyle bir sevgiye kapıldım biran önce kurtulmak istiyorum ama işte ne bırakabiliyorum nede gidiyor iki ucu b.lu değnek :/

Arkadaşlar Selam ,

Ben çok iyi anlıyorum seni, bu ne biliyor musun sorunlu insanı adam etme hırsı hani kimse bunu duzeltememis benimle iyi olmalı ben adam edicem. Böyle bişey olmuyor lütfen kendine değer ver ve enerjini bu tiplerle tüketme sonra inan çok üzülürsün

Ben çok iyi anlıyorum seni, bu ne biliyor musun sorunlu insanı adam etme hırsı hani kimse bunu duzeltememis benimle iyi olmalı ben adam edicem. Böyle bişey olmuyor lütfen kendine değer ver ve enerjini bu tiplerle tüketme sonra inan çok üzülürsün

Bir arkadaşımda aynını diyor canım elimden geldiğince kopmaya çalışıyorum fazlasıyla ama işte yanlız olunca en çöktüğün anda yine telefona sarılıyorsun :/

yalniz oldugun icin ona ihtiyac duyuyorsun.onu sevdigin icin degil aslinda.ve sevginin olmadigi bir beraberlik seni yipratmaktan öteye gecemez.su anda ayrilmissaniz bunu firsat olarak bil bence.o kisiyle hicbir sekilde bir alisverisin olmasin,hatta yolunu bile degistir.Telefon numarasini silmen onun etkisini azaltman icin bir adim olabilir. ve böyle bir kisiden verimsiz bir Sevgi beklerken,sana gercekten Sevgi verebilecek,sana bir seyler katabilecek insanlarin yolunu kestiginin farkina varman gerekir. onu ögrendin,nasil biri oldugunu bildin artik." bu benim icin Uygun degil" diyerek kendi önünü acmalisin...tecrübeler artik daha iyi bakmani saglar unutma!!
Bol sanslar..

sevgisizlik insana herşeyi yaptırır... bende ço kyalnzım aile sevigsi yok para yok hobi yok hiç bişey yok..

siz varsınız.
aklınız var fikriniz var.
Saglıgınız var. Eliniz ayagınız tutuyor, deli değilsiniz.
çok yalnızımmm diye kendımı kendıme acındırdıgım cok zaman oldu. Sonuç : size sizden baskasının faydası yok.
Ve kesinlikle katılıyorum, sevgisizlik her seyi yaptırır o yuzden en azından bir hayvan besleyin. bir balık mesela.

Arkadaşlar Selam ,

Delimi dürttü senii

ILk olsrak o adresten tasinmali bir daha onu gormemelisin. Simdiden sana vuran adamin evlendiginde ne olmasini bekliyorsun.yanliz yasiyorsan ve mutlu bir ask ve evlilik istiyorsan dua etmeli kendi kendine telkin ve nefes calusmasi yapmalisin. Su anda enerjin cok alt durumda kalmis bu da yine senin ayni enerjide bir adam hayatina cekecegin anlamina gelir. Bunun icin Ahmet GUNES KASRANOGLU tarafindan yazilan kitaplari okumani ve kendisi ile irtibata gecmeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar Selam ,

Canim askdan yana şansimiz hic yok aynen dedigin gibi gidip boka konuyoruz seni guldureni seveni mutlu edeni sev oncelikle guven vermeli sonrasi zaten gelir ve lutfen dik dur yilma :KK14:

senin aradığın o değil senin asıl aradığın sevmek ve sevilmek... o kişiyle de irtibatını kes sana hayır gelmez

Bende sen gibiydim sonra karar verdim dedim yeter başta zor oldu nişanlıma aşık olmam ama zamanla sabrıyl tavrıyla alıştırdı sevdirdi beni hayat seçimdir kendi egonu bir kenara bırak insanlar değişmez onu kabul et en önemlisi değer görmeyi kabul et sonra doğruyu seçiceksin

Bir erkek bir kadına sadece bir kere tokat atar ikinciyi atıyorsa zaten sen tavrını koyamadın demektir ve evet kadınlar serseri erkekleri sever çünkü onların ne yapacağını kestirmek imkansızdır bir bakmışsın kapında bir bakmışsın baş ucunda seni izliyo bir bakmışsın kavga ediyorsunuz sonra bir anda bir ateşleme sarılıyorsunuz en önemliside ne biliyormusunuz kızlar bizler bizi koruyacak kollayacak bizden güçlü olan bir erkek istiyoruz asla bize ölüp biten bir erkek aramıyoruz çünkü o bizi koruyamaz ama o beğenmediğiniz kişi sizi bir ömür boyu sever ve saçınızın kılına bile zarar vermez ama serseri erkekler her türlü kandırıyor bizi ama o iyi adam hep gözardı ediliyor.

X