Saç Bakım Ürünleri saçlarımmm için yardımmmmm

maonyaaa

bir melek diliyooorrumm
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
9.284
18
slm kızlar.

saçlarımda inanılmaz bir dökülme var.ve az olmasına rağmen tarakla kavga yapıo resmen çok sert.saç kremi kullanıyrm ama o saçımı daha çok döküo.röfle yaptırmıştım ama röflem iyce aktıı sadece uçlarda var.saçlarımı tarayıpta dışarı çıkamıyrm hep dolaşık.fönüm 1gün dayanıo.önceleri blanks kullanıodum.sonra elseve geçtim ama saçlarım mahvoldu.şimdi bioblas kullanıyrm.

sizce napmalıyım

slm kızlar.

saçlarımda inanılmaz bir dökülme var.ve az olmasına rağmen tarakla kavga yapıo resmen çok sert.saç kremi kullanıyrm ama o saçımı daha çok döküo.röfle yaptırmıştım ama röflem iyce aktıı sadece uçlarda var.saçlarımı tarayıpta dışarı çıkamıyrm hep dolaşık.fönüm 1gün dayanıo.önceleri blanks kullanıodum.sonra elseve geçtim ama saçlarım mahvoldu.şimdi bioblas kullanıyrm.

sizce napmalıyım

Hemen bir cilt hekimine gidip tahlil yaptırmanı öneririm daha sonra uygulayacağın şeylere karar ver derim ben
Bitkisel yağ karışımlarıyla haftalık bakım saç maskeleriyle yıkama sırasında bakım yapabilirsin forumda bir çok yöntem vaar ama önce tahlil yaptırmanı öneririm:KK71:

X