Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımın Rengi...???

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
528
2
Merhaba arkadaşlar ben direk konuya gireyim 4-5 ay önce saçlarım mavi siyahtı açtırdım ve açık kızıl kestane öle bişi bi renge boyattım 1 ay snra falan kolestonun yoğun bakır mı ne onu boyadım kendim yavaş yavaş rengi boyayla açim die geçen günde palettenin 5.60 çikolata kahveyi alıp boyadım ama renk koyu oldu ama ben bu rengi istemiyorum ben bakır karamel tonlarında ama öle çok ta fazla açık olmayan bi renk istiyorum yine mi saçımı açtırmam gerekio ya da sadece boyayla bunu halletmem mümkün mü??? Yardım edin ne olur...:a015:

Canım sanırım yeniden açtırman gerekecek.bende röfleli saçımın dipleri çıkmıştı karamel vs boyadım.ancak renk geçişleri oldu.Sende de benzer sorun var anladığım kadarıyla ama şuan ki saç renginden açık bir ton istiyorsan ve saçında 2-3 renk birden istemiyorsan açılma işlemi yapılmalı.5-6 ay önce açtırdım diyorsun.Çok dikkatli yapılması lazım.

Son düzenleme:
daha 5-6 ay önce açtırmışın çok dikkat et.bi daha açtırırsan neler olur bi değerlendir öyle yap. beklesen daha iyi bence.bakım uygula bi süre öyle yaptır..

Kuaförümde saçımı 3-4 ay dinlendirmemi söylemişti ama ne yazık ki bende beklemeyi sevmiyorum sabredemiyorum artık mecburen beklicem saçları komple kaybetmekten çok çok iyidir dimi...

daha 5-6 ay önce açtırmışın çok dikkat et.bi daha açtırırsan neler olur bi değerlendir öyle yap. beklesen daha iyi bence.bakım uygula bi süre öyle yaptır..

himeros mrb.saçını kendinmi açtın yoksa kuaföremi
ne renkti açmadan önce

slm,ben loreal in ultra açıcı dore kahvesini kullanmanı önerrebilirim.bende kullandım sanırım istediğin gibi bir ton.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…