Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı toplamaktan bıktım usandım!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ZevMBM

Öleceğiz, birgün. Hepimiz...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
130
104
Arkadaşlar saçlarım dalgalı ve kalın telli. Boyu omuzlarımdan çok hafif aşağıda.

Düz kestirdiğim zaman uçlara doğru kabarık ve kalın duruyor.

Uçlarının yukarısı gibi düz durmasını istiyorum ama olmuyor. Aşağılara doğru kalınlaşınca çirkin bir görüntü oluyor.

Ben de gittim kuaförde ara makas attırdım, güya incelecekti uçlara doğru. Ama hiçbir değişiklik olmadı.

Geçen gün tekrar kuaföre gittim ve kat kesmesini istedim, böylece uçlara doğru saçlar azaldığı için ince duracaktı. Ama yine öyle olmadı.

Artık cidden bıktım usandım. Saçlarımı açamıyorum, sürekli toplamak zorundayım. Çünkü açık olduğunda yukarısı düz - aşağıya doğru da kalınlaşan, son derece kötü duran saçlara sahibim.

Artık ne yapayım bilmiyorum, nasıl bir kesim uygulayayım.
Birileri bana yardım etsin :KK43:

ara makası kuaförler sacı inceltmek için atıyolar ama aksine sacın daha cok kabarmasına neden oluyormus. arkadasımında sacları sizin gibi kuaföre ara makas at demişti kuaförde senin sacların zaten gür ara makas attıgım yerlerden daha cok kabarır dedi. usturayla bi kesim yapmıstı sacların uclarını usturayla incelterek kesmişti sacları baya incelmişti şimdi daha rahat fön tuttugunu söylüyor

saç uçlarını incelterek kesıyorlar
benım de düz kesimdi ve uçları kabarık duruyordu
ben de kestirdim böyle az az kesen bişey zaten makas gıbı ama hepsını kesmıyor
inceltiyor

usturayla uçlara doğru incelt mi diyeyim?

X