Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı koyultmam gerekk yardım edinn

catlinea

her işte bir hayır bu işte hepsi sensin
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
11
2
Öncelikle kızlar saçlarımın doğal rengi çok koyu kestane daha önce hiç açmadım rengini sadece uçlarını geçen yıl iki kez açık karamel yapmıştım
Bugün lorealin ombre boyasının 1 numarasını aldım eve geldim amacım uçlardaki rengin üstünden geçip biraz daha açmak parlatmaktı ama boyarken üstlere çok çıkmışım düz çizgi olmasından korkup çok açılacağını düşünmeden saçımın tamamını boyadım ama şuan saçlarım turuncumsu bi sarı bazı yerleri platin gibi çok açılmış bazı altta kalan saçlarım hala doğal renginde saçlarımı mahvettim saçmasapan bi halde aynaya bakamıyorum ve bi hafta içinde eski rengine döndürmem gerek boyamayı düşünüyorum koyu kahveye forumda aradım boya akıtma için ama hep koyu renkleri akıtma konuları buldum bilmiyorum akıtmanın kısa sürede doğal rengine döndürmemin bi yolu var mı yoksa koyu kahveye boyayayım mı napıcaüımı bilmiyorum uyku girmiyo gözüme deliricem yardım edin bana

Boyadım şimdi canım ay ben kapatmaz diye korkuyodum ondan hep telaşlandım ama kapattı bekliyorum yıkamak için umarım yıkandıkça akıp eski sarı haline dönmez
kapatır canım korkma :) zaman gectıkce o boya aktıkca altındakı platin sırıtabılır tekrar boyarsın. benım de basıma gelmıstı cunku. oryalle actırmıstım sarı olmustu kömür siyahına boyadım tabı yıkadıkca aktıgı ıcın bıkac ay sonra alttakı sarılar renk vermeye baslamıstı:)

güzel oldu canım kapattı baya aktıkca boyuycam artık napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…