saçlarımı kızıl yaptım makyaj stilimi oturtamadım yardım lütfen

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
kızlar başlıkta da belirttiğim gibi saçlarımı kızıl yaptım

bu renge yakın ama tam bu ren değil. süt beyaz değilim ama açık tenliyimdir. koyu kahve gözlerim var. saçlarım siyaha yakınken siyah eyeliner ve rimel kalem çok hoş oluyordu herkes makyajımı soruyordu gözlerim de buyuk olduğu için. şeftali allık ve uygun fondöten kullanıyordum.

ama şuan bunları yaptığımda cildim çok sarı görünüyor ve gözlerim de çok sert görünüyor. pembe tondaki rujlar gitmiyor bana (içinde pembelik olanlar )
senelerdir böyle kullanıyordum ki bu stili oturtana kadar çok uğraşmıştım şimdi sudan çıkmış balık gibi oldum makyaj konusunda.
cildimi sarı görünmekten kurtarmak istiyorum ek olarak
yapacağınız her öneriye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
cnm saçları kızıl olduğu için pembe tonları seni olduğun gibi göstermez çünkü zıt renkler.ben de senin gibi kızıl saçlı beyaz tenliyim ama ela gözlüyüm o yüzden daha çok göz makyajına önem veriyorum ve göz makyajında eyeliner ve rimel kullanıyorum.makyajımı fondötenle ve şeftali allıkla tamamlıyorum.eğer allık da kötü duruyo diyorsan biraz bronz tonu kullanabilirsin ama çok değil hafif olmak şartıyla kullanırsan güzel durur cnm

allık kötü durmuyor problemim yüzümü sarı göstermesi ve göz makyajım değilse tamamlıyor allık ve parlatıcı

Son düzenleme:
bende kızıl saclıym ve beyaz tenlıyım. once fondotenden sonra ustune pudra surmenı tavsıye ederim. ben dıpliner yada goz kalemı kullanıyorum. far normal gunlerde kullanmıyorum ama ozel gunlerde (dugun vs) anca ozaman far kullanıyorum. allık olarakda pembemsı renk kullanıyorum. rujum fıx bordoya yakın yada koyu renkleri tercıh edıyorum.. ama koyu renkler hosuna gıtmezse parlak ve nude olmayan pembe ruj oneririm

Son düzenleme:

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka

yardım edebilecek yok mu

tatlım benim saçlarımda kızıl kızıla en uygun makyaj rendi yeşil. unutma zıt renkler daha alımlı gösterir. ailınerı eksik etme ve far olarak yada kalem olarak mutlaka yeşil kullan ve şeftali tonlarında allık yada bronzr kullan

teşekkür ederim sanırım alışmaya başladım
far kullanmıyorum kalemde de turkuaz kalem çekiyorum üzerine siyah eyeliner fena olmuyor
artık deneyerek geliştireceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…