Saçlarımı evde yakmadan boyayabilir miyim?

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
224
44
31
Yakın zamanda kuaförde saçlarımı boyattım ombre istemiştim saçma sapan birşey oldu açık küllü kumral boyandıydı aktı kızardı bazı yerleri ve saçım çok yıprandı açıcıdan kaynaklı. tekrar kuaförde cila yaptırmak istemiyorum kendim kutu boya alıp boyasam küllü kumrala koyu yerlerim nasıl durur ve saçlarım daha mı çok yıpranır yanar mı küllü kumral oldugu için açıcı oranı yüksek mi oluyor. Ve beyazların kapanır mı

Eklentiler

• 1000033429.jpg
    1000033429.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 47
Yakın zamanda kuaförde saçlarımı boyattım ombre istemiştim saçma sapan birşey oldu açık küllü kumral boyandıydı aktı kızardı bazı yerleri ve saçım çok yıprandı açıcıdan kaynaklı. tekrar kuaförde cila yaptırmak istemiyorum kendim kutu boya alıp boyasam küllü kumrala koyu yerlerim nasıl durur ve saçlarım daha mı çok yıpranır yanar mı küllü kumral oldugu için açıcı oranı yüksek mi oluyor. Ve beyazların kapanır mı
Saçını hepten yakma bence kuaföre git yaptır. Evde sen bu kadar karman çorman renkleri tek bir tonda tutturamazsın hele de kızardı diyorsun

Kendi kendinize yapma hevesiniz varsa ve nolursa olsun psikolojim bozulmaz diyorsanız 7.1 boyalarla çok güzel sonuç alırsınız bu saçta. Ama beyazlar için nasıl olur bilemem. 7.0 ve 7.1 karıştırabilirsiniz. 6.0 ve 7.0 karışımı da güzel olur kızıllıklar gider. Veya diplere 6.0 ortalardan itibaren 7.1 uygulayıp güzelce tarayarak geçiş yapabilirsiniz. Açık renk istiyorsanız hiç denemeyin ama 6-7 tonları güzel olur

Yanma olur mu market boyalarla çok yıprandı saçlarım. hiç boyamadım bilemiyorum o yüzden istediğim de koyu bir renk olmadıgı için

Kendi kendinize yapma hevesiniz varsa ve nolursa olsun psikolojim bozulmaz diyorsanız 7.1 boyalarla çok güzel sonuç alırsınız bu saçta. Ama beyazlar için nasıl olur bilemem. 7.0 ve 7.1 karıştırabilirsiniz. 6.0 ve 7.0 karışımı da güzel olur kızıllıklar gider. Veya diplere 6.0 ortalardan itibaren 7.1 uygulayıp güzelce tarayarak geçiş yapabilirsiniz. Açık renk istiyorsanız hiç denemeyin ama 6-7 tonları güzel olur
Saçını hepten yakma bence kuaföre git yaptır. Evde sen bu kadar karman çorman renkleri tek bir tonda tutturamazsın hele de kızardı diyorsun
Oof evet saçımı açtırmak yerine keşke daha başka heyecanlara kapılsaydım🤦🏼‍♀️

Her boya malesef sonunda kızıllıklara dönüşüyo
Sende boyasan kuaförde yapsa en fazla 2 hafta sonra yıkadıkça akıyor
Ve işin içine acıcı girince malesef yıpranıyor

Ben saçlarımı kendim boyuyorum . 7.1 yarısını kullanıp sulandırıcan baya saçında 5-10 dk bekletebilirsin

Her boya malesef sonunda kızıllıklara dönüşüyo
Sende boyasan kuaförde yapsa en fazla 2 hafta sonra yıkadıkça akıyor
Ve işin içine acıcı girince malesef yıpranıyor

Ben saçlarımı kendim boyuyorum . 7.1 yarısını kullanıp sulandırıcan baya saçında 5-10 dk bekletebilirsin
Sulandırmak nasıl yani. Bu cila mı oluyor boya mı .

Kurtarılmayacak durumda değil bence saçınız yaa. Çok daha kötü saçlar gördüm. Açıcı kullanmadan orta tonlarda ilerlerseniz, bakım yapmayı da sıklaştırırsanız çabucak toparlarsınız.
Merhaba anlıyorsunuz sanırım tonlardan. Ben de koyu değil de açık ton küllü kumral kahve tarzında bi boya istiyorum sizce ne kullannşşşrim. Sanki boya kutularının üstüne göre daha koyu sonuçlar çıkıyı. Diplerinde de beyazlar var

X