Saçlarım (resimli)

yokilol

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
272
27
Kızlar merhaba.. Benim derdim basliktan belli zaten saclarim herkesin cok begendigi saclarima gittim sarı balyaj attırdm su an cok soguk buluyorum kendimi yakistiramadim bie türlü annem teyzem kardeşim anneannem erkek kuzenlerim begendi bir tek babam beğenmedi sanirim bir de ben cok kalitesizlesti gibime geliyor. Arkasi cok güzel oldu ama en öndeki balyajlari sevmedim sari koyu kahve cok soguk gosteriyor küllü gibi bi de bu sari mi nasil bir renk anlamadim ne yapabilirim daha düzgün canli bir sariya doner mi ya da ön üst kismini kendi sacimin rengine boyasalar nasil olur bir fikir verin nolur

güzel oldu güzel...birkaç yıkamada o küllülük uçar zaten
turunç bişey olur...güneşte altın gibi
ama dip rengin çok hoş =)

Bence guzel sari diyince bndw sandim sapsari.. Dogal durmus bana gore.. Bn begendim..

Hayatimda ilk kez sarı yaptım sanirim ondan cok sari geldi :) kuafor bi dahakine daha sari isteyeceksin dedi :) teşekkür ederim begendigin icin bana kalitesiz görünüyor gibi geliyor alisamadim herhalde

güzel oldu güzel...birkaç yıkamada o küllülük uçar zaten
turunç bişey olur...güneşte altın gibi
ama dip rengin çok hoş =)

Sürekli yıkayasim var hatta simdi bunu deyince gidip yikamamak icin zor tutuyorum :) turuncu olmasin ama canli olsun Sağol dipler bana ait aslinda belki dibi degistirsem gözüme batmazdi diye de düşündüm ama diple ugrasmak istemiyorum

bu kuaförler işini bilmiyor ya....
kumrala çok açık kumral ışıltı harika oluyor
sarı neyin nesi...siyah saça da aynısı yapıyolar...sarı balyajlar,ışıltılar...

Hayatimda ilkam kez sarı yaptım sanirim ondan cok sari geldi :) kuafor bi dahakine daha sari isteyeceksin dedi :) teşekkür ederim begendigin icin bana kalitesiz görünüyor gibi geliyor alisamadim herhalde

Cila yptrrisin misss gibi olur bnce guzel olmus cnmm alisirsin zaten zamnla gunes gordukce aciliyr.. Bnmde hp ful sari idi guneste acildikca acildi dip gldikce dewmli boyrdim saclarum dokuldu sonra uzattim.. Dahada sari ypmm orjinaline dondurdum sacimi.. Siyaha boydim.. Akti ama olsun.. Sari boytmktn gina gldi saclrum dokuluyr cok uzulurumm

bu kuaförler işini bilmiyor ya....
kumrala çok açık kumral ışıltı harika oluyor
sarı neyin nesi...siyah saça da aynısı yapıyolar...sarı balyajlar,ışıltılar...

Soldaki özellikle cok hosuma gitmisti gösterdim kuafore arkalari falan cok hosuma gitti aslinda ama önü daha yoğun yapmış arkaya göre degiseyim dedim ama bu kadar degisime hazir degildim :/ sanirim benim de hatam bir anda karar verdim resmi orda buldum aslinda kafamda vardi ama cesaret edemiyordum sacimi yaptircam dedim 10 dk sonra kuafordeydim :)sarisini kendi secti kuafor bunun ne sarisi olduğunu da bilmiyorum neyle boyadigini da baya da para veedim soğuk durmasa yine sorun yok ama benim diplerle birlikte bu sari gözüme yesil gibi görünüyor yani canli değil gibi cok da anlamam sac renklerini ama öyle iste

Eklentiler

• Screenshot_2014-08-08-18-52-01.png
    157,6 KB · Görüntüleme: 288

Diplerine cesaret edemem ben usenirim ikide bir boyatmaya Allahtan usengecim cila koyulastiriyor değil mi ? Koyulasmadan sarilar canlansin istiyorum ama cok sey istiyorum galiba :) daha sicak ton olmali bir dahakine galiba bu cok ara renk

ilk foton da turuncu gibi duruyo ya küllülük akınca onyn açığı gibi durucak ve az daha sarımsı

Bence çok güzel olmuş,üstünden de zaman geçmiş merak ettim saçların şimdi daha sarı mı?

Digerleri gün isiginda cekilmisti bu aksam cekildi koyulasmis gibi geldi sanki bilemedim gerci cevremde acildi diyenler var ama bilmiyorum sacimi kestirdim sarilari azaldi yeniden attirsam mi diyorum cok memnun kaldim :)

Eklentiler

• IMG_20141127_152902.jpg
    130 KB · Görüntüleme: 97
Digerleri gün isiginda cekilmisti bu aksam cekildi koyulasmis gibi geldi sanki bilemedim gerci cevremde acildi diyenler var ama bilmiyorum sacimi kestirdim sarilari azaldi yeniden attirsam mi diyorum cok memnun kaldim :)
Kalursın tabi,memnun kalınmayacak bir renk değil,bence biraz daha balyaj attırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…