Saç Bakım Ürünleri Saclarim isyanda:(

Zeyzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
23
0
2ay once sacimi oryalle actirip boyatip perma yaptirdim ayni gun.Bi kac hafta sonra rengini degistirmek icin kuafore gittim.yine oryalle acti kizila boyadi.acicinin ustune oldugu icin pembe oldu neredeyse.Bi hafta gecmedi siyah balyaj yaptirdim.sonra dalgalar bozuldu yeniden perma yaptirdim.bu arada 6-7 kere de kizila boyattim aktigi icin.supurge gibi oldu tabi.ne duz ne dalgali.tutmadi 2.perma.brezilya fonu yaptirdim bari duz olsun bakimi da yapilmis olur diye.duzlesti ama eskisinden daha kuru oldu ve yandi.brezilya fonunden once hic kopmayan sac fonden sonra (ozellikle fon esnasinda) baya bi koptu.kestirdim biraz ama yine yanik cok fazla.biliyorum kel kalmadigima dua etmem lazim.su an dipten 1cm siyah 3cm kizil 20cm bakir(siyah balyaj var aralarda) hem rengarenk hem yanik.kestirmek disinda baska onerisi olan var mi:KK43:

canım bu durumd tek yapabileceğin kestirmek bence.kısa katlı bi model kestir bi kaç ay içinde şekil alır zaten.

koyu bir renge boyamanı öneririm canım
sonra da uçları kestirip nadasa bırak
ne çok hırpalamışsın saçlarını, canın bişeye mi sıkkındı :90:

Sehir degisikligi sinav stresi fln....
Aslinda aradigim cok etkili bi bakim.kuaforlerin yaptigi bakim bile toplayamadi

Canım bence de saclarını önce koyu bi renge boya tek renk olsun yani kısaltma çok az uclarından aldır hem kolay uzar zaten o kdar işlemden sonra mahvolmuştur uçları :KK68:
Sitede bir sürü saç bakım maskeleri var yağlar mağlar onlara bak benim aklımda yok şuan çünkü yapamıyorum ben zor geliyo tembelliğimden uğrasamıyorum hiçç :KK60::KK60:
Ama bi keresinde kuaför saclarımı kestirdikten sonra saclarıma bi şey sürmüştüüü allahım yumuşacık olmuştu saclarım 2 gün hep saclarıma dokundum cok güzel olmuşlardı mavi su diye bi şeydi. paylaşmak istedim :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

21 yagin karisimindan olan bi bakim yagi aldim.2tel saci icine attim 1 hafta sonra cikardim hala kupkuruydu.framesinin 4 urununu arti keratin maskesi arti keratin serumu arti arti arti bi suru sey kullaniyorum ama hala oddun gibi

2ay once sacimi oryalle actirip boyatip perma yaptirdim ayni gun.bi kac hafta sonra rengini degistirmek icin kuafore gittim.yine oryalle acti kizila boyadi.acicinin ustune oldugu icin pembe oldu neredeyse.bi hafta gecmedi siyah balyaj yaptirdim.sonra dalgalar bozuldu yeniden perma yaptirdim.bu arada 6-7 kere de kizila boyattim aktigi icin.supurge gibi oldu tabi.ne duz ne dalgali.tutmadi 2.perma.brezilya fonu yaptirdim bari duz olsun bakimi da yapilmis olur diye.duzlesti ama eskisinden daha kuru oldu ve yandi.brezilya fonunden once hic kopmayan sac fonden sonra (ozellikle fon esnasinda) baya bi koptu.kestirdim biraz ama yine yanik cok fazla.biliyorum kel kalmadigima dua etmem lazim.su an dipten 1cm siyah 3cm kizil 20cm bakir(siyah balyaj var aralarda) hem rengarenk hem yanik.kestirmek disinda baska onerisi olan var mi:KK43:

eğer bandana gibi aksesuarları kullanmayı seviyorsan bi müddet böyle idare edebilirsin

bnm arkadaşım da aynı senn gibiydi kızıl tutmadığı için boya üstüne boya sürdü düzleştirdi falan.. kısacası perma hariç aynı işlemleri uygulamışsınız :) saç uçları çok kötüydü açılmıyo ve taranmıyodu.. uçlarından azcık aldırdı ve hint kınasına boyadı... 1-2 ayda düzeldi saçı.. çok uzamadı ama sağlıklı görünüyodu.. belki işine yarar..

Kina yaptirmistim ama bi daha dusunmuyorum.yeni cikan saclar bile kinali cikiyo boyatmak icin daha fazla beklemem gerekecek.arkadasin benden daha insafliymis perma yaptirmamis en azindan.zaten cok kestirdim kut simdi.aslinda artik kuafore degil buyucuye gitmem lazim

canım koyu bir renge boyasan koyu kahve gibi falan düzenli olarak bakım yap barcelino yağı kullandım ben çok iyi geldi bana. haftada iki kere onu kullandım saç kremini watsonstan aldım ballı olanını ben çok pahalı kremlerde kullandım ama çok iyi geldi saçıma ve kullanan herkeste çok memnun şampuanının içine bemix kat bal akt iyice çalkala balı çok katma ama 400 ml şampuna 1 kaşık yeter o pahalı serumlar iyi gelecek diye birşey yok bende çok kullandım hepsinden doğal yağlar bakımlar çok daha iyi geldi inan

saç uçların için balla badem yağını karıştırarak banyodan önce uygulayabilirsin.. aklıma başka tavsiye qelmiyo cnm :KK43:

Butun cevaPlar icin cok tesekkurler.tekrar uclarindan aldirmak icin kuafore gittim mahvetti.kisacik kestirmekmzorunda kaldim.entele yagi sinameki otu...uzatacaz artik bunlarla:KK43:((

Butun cevaPlar icin cok tesekkurler.tekrar uclarindan aldirmak icin kuafore gittim mahvetti.kisacik kestirmekmzorunda kaldim.entele yagi sinameki otu...uzatacaz artik bunlarla:KK43:((

X