Saçlarım İçin Yardım İstiyorum Resimli

cnm bencede saçların çok güzel...bende uzun zamandır katlı kullandım şimdi katlarımı azaltıyorum bence böyle güzel saçların belki aralara gölgeler attırarak hareketlendirebilirsin..

sacının dalgası boyle ıse katlı kestırırsen kopukle falan havalı durabılır..uçlara bırde karamel balyaj super olur

cnm bencede saçların çok güzel...bende uzun zamandır katlı kullandım şimdi katlarımı azaltıyorum bence böyle güzel saçların belki aralara gölgeler attırarak hareketlendirebilirsin..

tşk ederm cnm boshayallersmile

sacının dalgası boyle ıse katlı kestırırsen kopukle falan havalı durabılır..uçlara bırde karamel balyaj super olur

senin konunu da görmüştüm bu konularda bilgilisin
saçlarım böyle yar dalgalı gibi tam düz değil yani
kat iyi durur mu acaba
pişman olmak istemiyorm daakannehir

saç katlı olunca maşa yapmak zor olur mu?
katlı saçta mı düz saçta mı maşa daha güzel durur?

kabarık sac sevıyorsan katlı sacta maşa daha gorkemlı durur..kestr kurtul içine düşmüş bıkere heves..

alkisalkisalkis

kesınlıkle katılıyorum sacların boyle guzel uclarına karamel yada sacının bır kac ton acırı gıbı balyac cok gusel olur bencede

kestirmemeye karar verdim aralara maşa yapınca çok güzel duruyor sakın kestirme dedi arkadaşlarsempatiksalakcinni
sadece kırıkları aldırdım uçlara boya attırabilirim olumunekankayizsmile

X