Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım güzel koksun istiyorumm

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
--------------------------------------------------------------------------------

kızlar bakın ben size uydurma ama çok hoş kokan saç parfümü formülümü söyliyeyim az mikarda çilek esansını sprey başlığı olan boş bir kutuya döküyorum kosusu yok etmeyecek kadarda ılık su ekliyorum üzerine iyice çalkalayıp karıştırıyorum banyodan sonra nemli saça ve vücuduma da sıkıyorum banyodan sonrada diğer günlerde sıkabilirsiniz hem hoş kokuyor hem vücut sıkılaştırma özelliği de varmış gerçi ben sulandırdığım için sıkılaştırma özelliği biraz azalıyordur diye düşünüyorum bu benim uydurma tarifim menekşe yağı da aldım ama kokusundan pek hoşlanmadım onu saç dökülmesine karşı maske olarak kullanacağım

kızlar bencede parfüm ya da kolnya zarar verebilir saça. peki vanilya ya da menekşe yagı da saçı yaglandırmaz mı? az kullanırsak bişey olmaz heralde??

yok olmaz ben sulandırıyorum menekşe yağı aldım beğenmedim ağır kokusu var çok hoş değil tavsiye etmem keşke lavaanta falan alsaydım vanilya da iyi fikir

kıslar ben yasemin yağı aldım mis gibi kokuyo hatta hiç bişey karıştırmadan saçıma yaptım mis koktu saçım valla sokaktaki yasemin çiçekleri gibi saçlarımda dolaşmadı bu seferkine lavanta yasemini karıştırcm saça yağ kullanırken belki birazda suyla karıştırılabilir

Kızlar ben ne zaman lavanta yağı alıp sürsem azda olsa saçım yağlanır gibi oluyor.Lavantayı alıp cezvede suyla kaynatınca o suyu sıksak daha iyi olmaz mı.Diğer türlü yağ sonuçta hoş olmuyor

Kızlar ben ne zaman lavanta yağı alıp sürsem azda olsa saçım yağlanır gibi oluyor.Lavantayı alıp cezvede suyla kaynatınca o suyu sıksak daha iyi olmaz mı.Diğer türlü yağ sonuçta hoş olmuyor

bnde lavanta yağını kullanıyorum eline 1 damla damlat ve ellerini birbirine sür sonra saçına sür çok yağlanmıyor öyle

Kızlar bende dün akşam menekşe yağı aldım 5 damla saçlarım nemliyken sürdüm 5 damla da sabah kalkınca kuru saçlarıma sürdüm.. kokusu öyle ağar değil ki hem uçuyor zaten hafif bir koku kalıyor saçlarınızda..

Tekrar slm kızlar ya menekşe yağını forumlarda çok güzel ve kalıcı olduğunu belirtmişler bende kullanıyorum ama o kadar kalıcı gelmiyor bana yani sürdükten sonra ki ben bi 10 damla felan kullanıyorum hafif nemli saçımada - kuru saçımada denedim buram buram kokmuyor yani kullananlar özel birşey mi yapıyor?

Ay iyiki bakmışım yaa böyle bişey arıyodum bende kızlar doğal bi saç kokusu hem yağ olunca yatıştırırda elektiriği.. Çok sağolun kızlaarrra.s.

fesleğen esansı / yağı diye bişey var mıdır ki? varsa sürülür mü saça?
ben o kokuya bayılırım.. bilen varsa bi şey desin bayanssulusmile

a.s.

Evet yağ işi gerçekten de mantıklı.
Beğendiğimiz bir yağı sulandırarak saçlarımıza fısfıslarsak güzel olur bence de:)

Ben banyodan sonra saçlarım nemliyken çok az çilek yağı sürüp öyle kurutuyorum. Harika kokuyo saçlarım =)

benim aşşkım menekşe kokusuna bayılırr. bende bir deneyim o zaman, saçlarım çabuk yağlanır, bir spreye sulandırıp katarak uygulasam dahada yağlı olmaz inşşş saçlarım boshayallersmile

bu çiçek esanslarını nerden bulabilirim acababilmiyorumkismile

selam
yardımcı olurmusunuz nerden bulabilirim bu çilek esansını :kedi::kedi:çok merak saldım ben işe yalnız ben çilek esansının kokusunu hiç bilmiyom yani tam olarak doğal çiçek gibi kokmasını beklemiyom ama ona çok yakın bişe olsun mumkünse bir de bu gün aktara sordum çilek yağı var dedi almadım çünkü ben o yağın gerçek çilekten elde edilen yağ olduğuna asla ve asla innmıyorum zaten mantıken o nedenle de esansı almak istedim ins bulabilirim bilmiyorumkismile

kzılar ben burda okuduktan sonra yasemin yağı aldım ama kokusu çok ağır geldi sulandırınca falan hafifliyo mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…